fbpx
Menu Zamknij

ITM POLSKA 2019 4-7 czerwca

INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY ITM POLSKA

„Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, które odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r.

Targi ITM Polska to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0.                   To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Edycja ITM Polska 2018 była rekordowa – na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej 
w 10 pawilonach swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 profesjonalnych zwiedzających z branży przemysłowej.

3D MASTER na ITM POLSKA 2019 w Poznaniu.

Po raz kolejny 3D MASTER zaprezentuje się w Poznaniu na targach ITM POLSKA 2019. Przedstawimy Państwu innowacyjne rozwiązania z zakresu zastosowania technologii 3D oraz oprogramowania CAD/CAM. Będzie mogli nas Państwo spotkać w pawilonie 6 na stoisku 10.

Bezpłatne zaproszenie od 3D MASTER

Chcesz przyjść, zobaczyć się z nami i porozmawiać na temat oprogramowania lub skanerów 3D, a nie masz jeszcze zaproszenia?

Nic prostszego! Napisz do nas na marketing@3dm.pl, a z chęcią wyślemy Ci zaproszenie na tegoroczne targi ITM w Poznaniu.