fbpx
Menu Zamknij

Targi Eurotool

Kolejna okazja do spotkania i rozmowy – zapraszamy na Eurotool!

Eurotool to Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów odbywające się w Krakowie. Targom jak co roku towarzyszą Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO oraz tematyczne salony.

Jak co roku podczas targów Eurotool będziemy spotykać się z klientami, proponować innowacyjne rozwiązania z branży 3D oraz na żywo prezentować możliwości polecanych przez nas produktów. Podczas trzech dni targów pomiędzy 28 a 30.11 na stoisku W61 w hali Wisła tłumaczymy i pokazujemy naszym klientom (tym obecnym i tym przyszłym) w jaki sposób zastosować najnowocześniejsze technologie w ich branży. Jak wpłynąć na jakość produkcji, polepszyć wyniki pracy i zoptymalizować działanie firmy, wykorzystując technologię 3D. Podczas targów, będzie można również zobaczyć na żywo jak działa skaner 3D Artec czy drukarka 3D ZORTRAX.

Nie należy zapominać, że krakowskie targi to nie tylko spotkania z wystawcami. To również szereg wykładów, spotkań tematycznych i prezentacji. Wśród nich znajdziemy Konferencję Forum Druku 3D, Seminarium „Zaawansowane Technologie Wytwarzania” czy Warsztaty naukowe Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Pełną listę wydarzeń towarzyszących targom można znaleźć klikając w ten link.