fbpx
Menu Zamknij

Targi Plastpol

Zapraszamy wszystkich na targi PLASTPOL w Kielcach (23-26.05) i ITM w Poznaniu (6-9.06). Zarówno w Kielcach jak i w Poznaniu na naszych stoiskach obejrzą Państwo kompleksowe rozwiązania od skanowania 3D przez drukowanie 3D do frezowania, ale nie tylko.

Zapraszamy wszystkich na targi PLASTPOL w Kielcach (23-26.05) i ITM w Poznaniu (6-9.06). Zarówno w Kielcach jak i w Poznaniu na naszych stoiskach obejrzą Państwo kompleksowe rozwiązania od skanowania 3D przez drukowanie 3D do frezowania, ale nie tylko.

 

Na stoisku B-41 3D MASTER zaprezentujemy DOBOT Magician oraz jego możliwości, to robot o kompaktowym rozmiarze, dzięki czemu zmieści się na każdym biurku i jest łatwy w transporcie. DOBOT Magician charakteryzuje się różnorodnością metod sterowania: od komputera przez telefon komórkowy po gesty, głos, a nawet fale mózgowe.

Specjalnie dla Gości Targów PLASTPOL przygotowaliśmy aplikację ramienia zrobotyzowanego DOBOT Magician, które można programować OFF-LINE za pomocą systemów CAM i EUREKA.  Robot będzie programowany za pomocą metody „ręcznego prowadzenia” (hand teaching).

To nie koniec zrobotyzowanych stanowisk jakie zaprezentujemy. Wspólnie z naszym Partnerem KUKA Roboter CEE GmbH, jednym z największych dostawców robotów przemysłowych, systemów sterowania i oprogramowania zaprezentujemy robota KUKA KR AGILUS sixx. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy oprogramowania od slicera wydruków 3D poprzez system Eureka, aż do zintegrowanego oprogramowania robota, w tym roku przedstawimy możliwość wykorzystania robota KUKA KR AGILUS sixx do wykonania wydruku 3D w technologii FDM.

Na stoisku nr B-41 będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą  najwyższej klasy ręcznych skanerów 3D firmy ARTEC – Eva i Space Spider. Nasi specjaliści zaprezentują skanowanie różnorodnych obiektów, między innymi części mechanicznych, takich jak pokrywa alternatora itp., rzeźb a nawet ludzi. http://www.skanery3d.eu/.

Zgodnie z naszym hasłem przewodnim nie zabraknie też wydruków 3D. Tym razem na Targach zaprezentujemy drukarkę 3D czołowego polskiego producenta – Zortrax M200. http://drukarki-3d.info/zortrax-m200/

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką, przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu.

Podczas najbliższej edycji tragów ITM (6-9.06), ponownie spotkają się przedstawiciele wielu branż: hydraulika, pneumatyka, napędy HAPE, obrabiarki i narzędzia MACH-TOOL, metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy METALFORUM ,  obróbka powierzchni SURFEX , spawalnictwo WELDING, dorobek naukowy instytutów badawczych Nauka dla gospodarki, którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle.

Na naszym stoisku, postaramy się Państwa zaskoczyć niespodzianką dotyczącą możliwości wykorzystania szeroko rozumianej technologii 3D w technologii, projektowaniu lub medycynie.

Poza tym będziecie Państwo mogli obejrzeć i zapoznać się z szerokim asortymentem naszej firmy: oprogramowaniem 3D, drukarkami 3D czy skanerami ręcznymi 3D.