fbpx
Menu Zamknij

Edukacja 3D w 3D MASTER!

Edukacja 3D w 3D MASTER

Wiemy, że współczesny świat rozwija się w niezwykle szybki sposób. Dlatego, aby za nim nadążyć należy nieustannie się uczyć i rozwijać! Stąd w naszej firmie powstała nowa inicjatywa edukacyjna – 3DMedu! Promujemy zawody przeszłości i uczymy technologii 3D!

Chcemy uczyć was technologii 3D, pokazywać jak ona działa, jak się zmienia, co nowego się w niej pojawia, jakie branże z niej korzystają. Poznajcie nasze pomysły i dołączcie do nas poszerzając swoją widzę z naszymi ekspertami! Wiemy, jak edukacja 3D jest ważna w obecnych czasach, jak obecna rewolucja przemysłowa zwana Industry 4.0 jest ważna dla przyszłości każdego pokolenia. Chcemy aby firma 3D MASTER nie tylko zajmowała się dystrybucją produktów takich jak między innymi skanery 3D czy oprogramowanie CAD/CAM. Dodatkowo chcemy przekazywać całą swoją wiedzę, uczyć Was, wychodzić naprzeciw ludzkim oczekiwaniom. Nauka zawsze była i jest ważna. Poznajcie gałęzie nauki, które mamy dla Was przygotowane, a gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy do świata nauki z 3D MASTER.

szkolenia 3D

Warsztaty i webinaria z zakresu technologii 3D!

Specjalnie na potrzebny rozwoju oraz edukacji związanej z technologiami 3D przygotowaliśmy dla Was cykle warsztatów i webinariów, z których dowiecie się mnóstwa przydatnych rzeczy. Poznacie funkcje oprogramowani 3D, moduły,  które w nich występują, będziecie mieli okazję zobaczyć jak działa skaner 3D oraz sprawdzić się w skanowaniu. Prowadzimy już od dłuższego czasu cykl kawa z ZW3D –  są to webinaria, które odbywają się cyklicznie przedstawiające różne, niezwykle ważne funkcje oprogramowania ZW3D. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych specjalistów, którzy specjalnie dla naszych słuchaczy dobierają odpowiedni program oraz tematy w oparciu o ich doświadczenie, ale także sugestie biorących udział. Dodatkowo prowadzimy warsztaty, które odbywają się zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i w formule online. Dzięki temu możemy z naszą wiedzą oraz doświadczeniem docierać do szerokiego grona odbiorców. Na warsztatach możecie poznać różnego rodzaju formuły oprogramowania, nauczyć się obsługiwać skanery 3D. Prowadzimy również wdrożenia – dzięki nam pracownicy twojej firmy niezwykle szybko przyswoją nowe umiejętności z oprogramowania, w którym pracują po raz pierwszy. Mamy doświadczenie w pracy zarówno z doświadczonymi użytkownikami, jak i nowicjuszami.

Oferta 3D dla szkół oraz uniwersytetów

Dodatkowo mamy w swoje ofercie specjalne zajęcia dla szkół oraz uniwersytetów. Wiemy jak ważne są technologie 3D w zawodach przyszłości. Jest to branża, która będzie rozwijała się nieustannie, a możliwości pracy są niemalże nieograniczone. Technologie 3D otaczają nas z każdej strony, dlatego wychodzimy w stronę młodych ludzi i chcemy pokazać im, jak to działa, zachęcić do rozwoju w tym kierunku oraz pokazać dostępne możliwości. Prowadzimy zajęcia zarówno w szkoła, jak i na uniwersytetach. Dzięki naszemu zaangażowaniu każdy będzie mógł zobaczyć w jaki sposób działa skaner 3D, jak projektować w programach 3D oraz jak sprawić, aby maszyna produkowała coś, co stworzyliśmy na ekranie komputera. Z wielką przyjemnością dzielimy się zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem z młodszymi pokoleniami! Wiemy, że nasza branża to przyszłość i chcemy pokazać to dalej. Uczymy i pokazujemy zagadnienia z zakresu Industry 4.0 – bez nich świat stałyby w miejscu!

szkolenia 3D dla szkół
nauka 3d

Profesjonalne szkolenia 3D

Poza warsztatami, webinariami oraz ofertą dla szkół prowadzimy również specjalne, profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanego przez nas oprogramowania oraz sprzętu. Z nowymi technologiami nie musicie zostać sami! Specjalnie dla Was mamy przygotowane szkolenia z zakresu wdrożenia oprogramowania, które oferujemy, poszerzenia wiedzy w ich zakresie oraz niezwykle zaawansowanego użycia. Każde szkolenie możemy dopasować indywidualnie do waszych potrzeb tak, abyście dowiedzieli się wszystkiego czego chcecie. Podobna sytuacja jest związana ze skanerami 3D – możecie nauczyć się obsługi, zarówno urządzenia jak i oprogramowania.

Ale to nie wszystko!

 

Dodatkowo na naszych stronach www udostępniamy mnóstwo materiałów! Piszemy ebooki związane zarówno z oprogramowanie CAD/CAM jak i skanerami 3D, z których dowiecie się miedzy innymi w jaki sposób zeskanować budynek, w jakim celu skanuje się ludzi oraz jakie oprogramowanie idealnie sprawdzi się przy kontroli jakości. Na naszych stronach znajdziecie mnóstwo materiałów, z których możecie dowiedzieć się informacji na temat skanowania 3D oraz programowania maszyn, na naszym kanale na YouTube obejrzycie tutoriale na temat tworzenia projektów w oferowanych przez nas poprogramowaniach, na naszych kanałach w social mediach poznacie od kuchni prace w firmie 3D MASTER! Obserwujcie nas i dajcie się zaskoczyć!

Masz pytania? Wypełnij formularz, a my rozwiejemy wszystkie twojego wątpliwości!    Rozwiń


    nauka 3d