fbpx
Menu Zamknij

KOMPLESKOWA OBSŁUGA 3D

Kompleksowa obsługa 3D

Od pomysłu do realizacji

Tworzysz produkty od zera do realizacji, a masz dosyć pośredników? Nie chcesz szukać każdego oprogramowania, maszyny, skanery lub innych części w różnych firmach?

Trafiłeś idealnie! Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień na pakiety 3D. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem od skanowania 3D, wdrażania maszyn oraz oprogramowania CAD/CAM. Nasi fachowcy brali udział w wielu zaawansowanych szkoleniach. Możemy się pochwalić wieloma projektami, ponieważ w naszej firmie pracują specjaliści ze wszystkich obszarów – zarówno jeśli chodzi o tematykę skanowania, projektowania 3D czy znajomości maszyn.  Z nami skompletujesz zestaw, aby stworzyć swój projekt od pomysłu do realizacji! Poznaj  kroki, które pozwolą Ci zdecydować, czego potrzebujesz i skontaktuj się z nami!
Działamy kompleksowo i pomożemy Ci przy każdym projekcie!

autko skanowanie 3d

Poznaj etapy realizacji!

Realizację każdego pomysłu możemy podzielić na konkretne etapy, które należy wykonać, aby osiągnąć zamierzony cel. Nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników w różnego rodzaju projektach podzieliła proces produkcyjny na kilka etapów.

Oto one! 

numer 1

Stwórz projekt/model 3D

W zależności od projektu, który zostanie wykonany są dwie drogi, aby stworzyć model 3D lub projekt wybranej rzeczy. Możemy w tej sytuacji posłużyć się albo oprogramowaniem CAD albo skanerem 3D. Obydwie metody są niezwykle skuteczne, a w wyborze odpowiedniego narzędzia pomogą nasi doświadczeni doradcy. Pracowaliśmy przy wielu projektach, dzięki czemu udało wypracować nam się umiejętność dobierania narzędzi w taki sposób, aby było one optymalne, skracały czas projektowy oraz były dopasowane do rodzaju projektu, który wykonujemy.

Skaner 3D

Jeśli posiadasz już model, który chcesz przerobić, dobudować coś do niego lub stworzyć dodatki w tym przypadku najprawdopodobniej lepszym rozwiązaniem będzie skanowanie 3D – jest to jednak indywidualnie ustalana kwestia z naszymy doradcami. Posiadamy ogromny zakres skanerów od takich, które sprawdzają się przy drobnych rzeczach po takie, które mogą zeskanować hangar. Na pewno wybierzemy odpowiedni sprzęt dla potrzeb twoich i twojej firmy.

motocykl skan 3d
wiertło zw3d cad cam

Oprogramowanie CAD

Oprogramowanie CAD sprawdzi się idealnie jeśli nie posiadasz modelu lub chcesz stworzyć coś całkowicie od nowa. Nasze oprogramowania dają szerokie możliwości projektowe, a w zależności od branży jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiednie oprogramowanie, które skróci czas i poprawi wydajność pracy. Nasza firma specjalizuje się od wielu lat sprzedażą oraz szkoleniami z zakresu CAD, a nasi doradcy do każdej sytuacji znajdą odpowiednie narzędzie.

numery 2

Naucz maszynę tworzenia projektu

W poprzednim kroku stworzony zostało model 3D, ale pozostaje on nadal jedynie w świecie wirtualnym. Aby stworzyć gotowy produkt musimy w pierwszej chwili nauczyć naszą maszynę, jak stworzyć dany projekt, aby stał się on rzeczywisty. Należy w tym kroku przełożyć model 3D na język, który będzie zrozumiały dla maszyny. Do tego potrzebne będzie oprogramowanie CAM. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać takie, które będzie najbardziej wydajne przy twoich projektach. Ze względu na wieloletnie doświadczenie naszej firmy przy dobieraniu odpowiedniego oprogramowania do generowanie kody na maszyny mamy ogromne możliwości i pomożemy Ci stworzyć nawet najbardziej skomplikowany projekt.
Dowiedz się jakie oprogramowanie będzie na Ciebie najlepsze!

Poznaj niektóre nasze oprogramowania!

zw3d standard
4 nest program do nestingu

ZW3D CAD/CAM to zintegrowany system , który realizuje najbardziej wymagające zadania w 3D. Przyspiesza on modelowanie 3D oraz wytwarzania CAM.  Zapewnia on kompleksową obsługę od szkicu do przygotowania maszyny. ZW3D bardzo usprawnia zarówno proces projektowania na komputerze, jak i wytwarzania w CNC.

czytaj więcej

4Nest to idealne narzędzie do każdego komputerowego systemu wsparcia wytwarzania. Program spaja różne cyfrowe środowiska do projektowania i wytwarzania przy zastosowaniu maszyn NC/CNC. 4Nest znajduje zastosowanie w wielu branżach, w których technologia CNC zdominowała wytwarzanie detali.

czytaj więcej

Oprogramowanie Eureka jest to symulator CNC, który idealnie nadaje się do sprawdzania i wspomagania przy komputerowym wytwarzania. Jest to także symulator robota. W programie można skonstruować symulator każdej maszyny CNC takiej jak: tokarki, frezarki, frezarko-tokarki czy tokarko-frezarki. 

czytaj więcej

cyferki skanowanie 3

Wykonaj rzeczywisty model na maszynie

Ostatni etap to produkcja, dzięki któremu możemy zobaczyć finalny efekt naszej pracy! Mamy bogate doświadczenie przy wybieraniu odpowiedniego rodzaju maszyn do danego projektu. Nasi partnerzy posiadają wiele rodzajów maszyn, przez co wybór jest niemalże nieograniczony – mamy dostęp do takich urządzeń CNC jak między innymi: tokarki, frezarki, plotery CNC, drukarki 3D, termofrezarki i roboty CNC. Doradcy z naszej firmy pomogą Ci wybrać maszynę, która zrealizuje twój projekt. Poznaj bliżej nasze maszyny!

drukarka 3d
frezowanie 5x
3x przeróbka

Drukarka 3D – Drukowanie 3D to popularna nazwa techniki wytwarzania przyrostowego, którego istotą jest produkowanie trójwymiarowych obiektów z pliku cyfrowego na podstawie modelu komputerowego. Drukowanie 3D może być wykorzystywane między inny do prototypowania nowych produktów między innymi dla branży lotniczej, wykorzystywane są także w architekturze do drukowania bardzo realistycznych makiet 3D oraz w modelarstwie – drukarki 3D pozwalają na wydrukowanie bardzo realistycznych figurek. Wykorzystywane są również w medycynie, głównie w stomatologii i protetyce oraz rozrywce przy tworzeniu różnego rodzaju zabawek oraz gier.

Ploter CNC – plotery frezujące są uniwersalnymi maszynami CNC, które największe zastosowanie znajdują w przemyśle reklamowym, wycinania w tworzywach sztucznych, aluminium, kompozytach, służą do cięcia folii, materiałów tekstylnych, papieru czy kartonów. Często te maszyny są wykorzystywane również do wykonywania modeli odlewniczych, skrawania płaskorzeźb, makiet, rozkroju płyt drewnianych, obróbki drzwi, okien itd. Stoły ploterów frezujących są najczęściej wyposażone w stoły z rowkami teowymi, co daje dużą uniwersalność albo w systemy próżniowego mocowania materiału, co znacznie ułatwia mocowanie dużych i cienkich płyt.

Tokarki i frezraki – są to obrabiarki przeznaczone do obróbki skrawaniem (tokarki – był obrotowych takich jak wałki, stożki, kule, gwinty, a frezarki powierzchni płaskich kształtowych takich jak rowki, gwinty, koła zębate, formy, elementy mocujące, elementy konstrukcyjne czy grawerowanie powierzchni i wiele innych). Służą przede wszystkim do zgrubnej i średnio dokładnej obróbki korpusów, form, tłoczników, wykrojników, matryc. Dzięki jej ciężkiej budowie (konstrukcje często odlane z żeliwa), zachowują wysoką sztywność i dokładność a co za tym idzie możliwa jest obróbka gdzie dochodzi do wysokich momentów obciążeń przekładni.

roboty cnc obróbka
termoformierka

Robot CNC – manipulacyjny robot przemysłowy jest automatycznie sterowaną, programowalną, wielozadaniową maszyną manipulacyjną o wielu stopniach swobody, posiadającą właściwości manipulacyjne lub lokomocyjne, stacjonarną lub mobilną, dla ważnych zastosowań przemysłowych. Często takie stanowiska są stosowane do wycinania elementów po termoformowaniu, do frezowania zaawansowanych kształtów takich jak rzeźby, gorsety ortopedyczne gdzie dodatkowym elementem całego stanowiska może być dodatkowy stół obrotowy – pozycjoner osiowy. Zaletą robotów względem ploterów czy frezarek są m.in. jego zdolności manipulacyjne czyli uzyskiwanie wysokich zakresów pracy, możliwość podejścia pod trudnodostępne zakamarki odnosząc się do klasycznej frezarki.

Termoformierka – Maszyna przeznaczona jest do formowania metodą próżniową różnych elementów z płyt termoplastycznych. Wykorzystywana jest w dużej mierze do tworzenia opakowań, również te które mają kontakt z żywnością. Wytwarzają one wysokiej jakości opakowania z bezpiecznych tworzyw sztucznych.

Chcesz szybko oszacować poziom inwestycji w twój projekt?

Wypełnij poniższy formularz!

Nasz konsultant skontaktuj się z Tobą w celu przedstawienia kosztów rzeczywistych!    Rozwiń