fbpx
Menu Zamknij

Mikołajkowa promocja!

Mikołajkowa promocja na produkty CAD/CAM już dostępna!

Black week się skończył? Nie skorzystaliście z naszej jesiennej promocji? Nic straconego – już teraz skorzystajcie z naszej mikołajkowej promocji na oprogramowanie CAD/CAM, profesjonalne szkolenia oraz dodatki! Nie zwlekajcie – promocja jest ograniczona czasowo! 

Nasza mikołajkowa oferta zawiera w sobie wiele produktów i usług! Nasi doświadczeni doradcy pomogą Wam wybrać te najodpowiedniejsze dla potrzeb Waszych i Waszej firmy! W ofercie znajdują się między innymi takie rzeczy jak:

  • Rabaty 70%, 50% i 30% na produkty CAD/CAM
  • Dodatek w postaci VoluMill całkowicie za darmo (do wybranych ofert)
  • Specjalną ofertę szkoleń i warsztatów
  • i wiele, wiele więcej!

Promocja ograniczona czasowo! Nie zwyklejcie i już teraz skorzystajcie ze specjalnych, mikołajkowych ofert! W końcu święta są raz w roku i warto zrobić w nie prezent dla swojej pracy!

Już teraz napiszcie do nas i skorzystajcie! W naszej firmie pracują doradcy z wieloletnim doświadczeniem w różnych branżach, którzy pomogą Wam dobrać najlepsze dla Was oprogramowanie, szkolenie, dodatki lub cały pakiet! Koniec roku to dobry czas na uzupełnienie wiedzy lub programów!

Nie zwylekajcie!

Już teraz!

Zadbajcie o finanse Wasze i Waszej firmy! Wypełnijcie formularz i poznajcie najlepsze oferty przygotowane z myślą o naszych Klientach!    Rozwiń