fbpx
Menu Zamknij

Najnowszy moduł – ZW3D SIMULATION

POZNAJ NAJNOWSZY MODUŁ ZW3D SYMULACJE I ZAOSZCZĘDŹ CZAS I PIENIĄDZE SWOJEJ FIRMY!

Już teraz poznaj najnowszy moduł oprogramowania ZW3D do analizy MES. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się do czego możesz go wykorzystać.

zw3d analiza ciepła

Do czego mogą być wykorzystywane symulacje w ZW3D?

Najnowszy moduł oprogramowanie ZW3D – Symulacje jest to moduł dzięki któremu wykonywana zostaje analiza za pomocą metody elementów skończonych. Został on obecnie zintegrowany z platformą ZW3D. Narzędzie do analizy MES idealnie sprawdza się w pracy inżynierów i przeznaczone jest do analizy statycznej, modalnej, dynamicznej oraz termicznej konstrukcji. Dzięki nim w realny sposób możecie wykonać analizę wytrzymałościową waszego produktu oraz sprawdzić czy funkcjonuje on w odpowiedni sposób. Jak można się domyśleć w połączeniu z ZW3D jest to zintegrowane środowisko, które pozwala na projektowanie, symulację i wytwarzanie!

Poznajcie teraz najważniejsze cechy oraz funkcje ZW3D Simulation

Pierwszą funkcją jest drzewo nawigacji, które zostało zaprojektowane dla przejrzystego procesu analizy. Została ona dodana po to, aby w łatwiejszy sposób móc uczyć się i później obsługiwać ten nowy moduł. Kolejnym elementem są potężne możliwości siatki.  Dzięki niemu możliwe jest udostępnianie różnego typu siatek, dodane zostały również lokalne funkcje sterowania siatkami. Pozwala to na wykonanie wysokiej jakości podziału siatki metodą elementów skończonych dla Waszych produktów! Dzięki ZW3D Simulation osiągniecie doskonałe wyniki analizy symulacyjnej. 

.

A może potrzebujecie szczegółowego wyświetlania wyników post-processingu? Wbudowana zróżnicowana prezentacja takich wyników zapewnia intuicyjną analizę, która pomaga w lepszej i efektywniejsze ocenie oraz optymalizacji projektów. To oczywiście nie wszystko! Więcej na temat nowego modułu dowiesz się klikając tutaj!

Pobierzcie i sprawdźcie sami!    Rozwiń

    analiza mes