fbpx
Menu Zamknij

OFERTA SPECJALNA: LEASING 0%

Leasing 0% w 3DMaster

Korzystaj teraz – płać później!

W dobie, gdzie niemalże wszystko można kupić na raty przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę leasingu 0 % !

Uważamy, że jest to najdogodniejsza forma zakupu – nie trzeba od razu płacić całej kwoty, z urządzenia czy ze sprzętu można korzystać niemalże od razu, a cena (która nieraz jest dość wysoka) rozłożona jest na dogodne, nieobciążające budżetu raty, łatwiejsze do spłaty niż cała kwota za jednym razem.

Nasz leasing 0 % przygotowaliśmy na wszystkie nasze produkty. Możemy je podzielić na dwie kategorie: oprogramowanie CAD/CAM oraz Skanery 3D.

Posiadamy bogaty asortyment zarówno jednej, jak i drugiej kategorii.

Poniżej pokrótce opowiemy o każdej z nich.

Oprogramowanie CAD/CAM

Posiadamy różnego rodzaju oprogramowania CAD/CAM. Od programów do projektowania mebli, poprzez inżynierię odwrotną oraz edycję plików 3D. Niektóre z naszych programów kompatybilne są ze skanerami 3D, więc pozwalają na kompleksowe zarządzania plikami 3D. Oczywiście są to tylko przykłady. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie oprogramowania dla potrzeb Twoich lub Twojej firmy.

Skanery 3D

Posiadamy szeroki asortyment skanerów 3D. W ofercie posiadamy urządzenia firm Artec 3D oraz RangeVision – są to zarówno skanery mobile, jak i biurkowe i stacjonarne. Posiadają szeroki zakres zastosowania i technologii.  Znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach: archeologia, szkolnictwo i dydaktyka, medycyna, inżynieria odwrotna oraz przemysł. Nasi doradcy to wieloletni specjaliści w swojej dziedzinie i na pewno pomogą Ci wybrać urządzenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

Korzyści:

Nie płacisz od razu, a korzystasz!

Brak dodatkowych opłat – płacisz tylko koszt przedmiotu,

Mniejsze obciążenie dla Ciebie lub Twojej firmy,

Nie inwestujesz dużej sumy na raz,

Prosto liczone raty leasingowe.

Nie czekaj!

Skontaktuj się z naszym doradcą poprzez formularz widoczny poniżej i poznaj szczegóły!    Rozwiń