fbpx
Menu Zamknij

Pakiet NEO + ZW3D!

Specjalna promocja!

Pakiet ZW3D + skaner NEO!

Już teraz w specjalnej ofercie przygotowaliśmy dla Was pakiet ZW3D oraz najnowszy skaner 3D NEO! Cena pakietu jest dużo tańsza niż kupowanie każdego ze składników promocji oddzielnie.

Dzięki połączeniu mocy skanera 3D oraz funkcjonalności programu ZW3D CAD/CAM możecie tworzyć niesamowite rzeczy!

Poznajcie sami zalety tego pakietu i przekonajcie się, że warto!

ELASTYCZNE PROJEKTOWANIE,
SZYBKIE WYTWARZANIE!

ZW3D CAD/CAM

  • Bezproblemowa kompatybilność z głównym dostawcami CAD
  • Elastyczne narzędzia form i obszerna biblioteka
  • Inteligentna obróbka
  • Solidny CAD / CAM z przyjaznym budżetem
  • Praca na chmurze punktów

Produkt firmy ZWSOFT jest bardzo pomocny w pracy architektów, jak i inżynierów, projektantów oraz innych profesjonalistów. Program ten umożliwia tworzenie płaskich dokumentacji, ale również brył 3D i modeli 3D.  Największym atutem programu jest obsługa plików w formacie DWG, a ponadto, łatwość obsługi i wysoka jakość wykonania. Dodatkowo cena oraz pozytywne opinie użytkowników czynią ZWCAD Classic bardzo konkurencyjną propozycją pośród programów o podobnych parametrach.

Jeżeli korzystasz z programów CAD popularnych producentów, to ZWCAD Classic będzie świetnym wyborem, ponieważ jest prosty i łatwy w obsłudze jak większość programów wiodących producentów.

Pudełko ZW3D Standard

SKANER 3D RANGEVISION NEO

NEO to przyjazny dla użytkownika, niedrogi stacjonarny skaner 3D wyposażony w dwie kolorowe kamery 2 MP i wszystkie akcesoria, które sprawiają, że proces skanowania jest szybki i łatwy.

Oparty na bezpiecznej dla oka technologii skanowania światłem strukturalnym, doskonale nadaje się do digitalizacji obiektów o wielkości od 3 cm do 1,2 m. NEO jest dostarczany z profesjonalnym oprogramowaniem do skanowania 3D i przetwarzania końcowego, które umożliwia tworzenie wysokiej jakości kolorowych modeli 3D gotowych do druku 3D.

 

Główne zalety:

Wbudowany tryb markerów
Przechwytywanie koloru tekstury
Szczegółowe modele 3D gotowe do drukowanie 3d
Ochronne etui podróżne i statyw w zestawie standardowym

Pakiet tez złożony jest z kompleksowego pakietu, który ułatwi pracę niezależenie od branży. Przez to, że zestawiliśmy ze sobą dwa urządzenia są one znaczenie tańsze niż przy kupowaniu ich całkowicie oddzielnie. Moc skanera 3D można idealnie połączyć z ZW3D CAD/CAM. Pakiet ten pozwala na tworzenie i obrabianie skanów bez konieczności szukania dodatkowych rozwiązań. Przy zakupie otrzymujesz od razu dwa narzędzia, które pozwalają obsługiwać i tworzyć materiały 3D zarówno do wykorzystania w pracy (skanery oraz oprogramowanie CAD/CAM wykorzystywane jest w takich branżach jak medycyna, nauka, inżynieria odwrotna czy produkcja) czy w hobby!

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat NEO lub ZW3D? 

Nie wiecie, czy ten pakiet jest dla was odpowiedni?

Piszcie do nas!

Jesteś zainteresowany naszym pakietem?

Przejdź do naszego sklepu i kup wygodnie online!

Dodatkowe informacje na temat skanera NEO oraz oprogramowania ZW3D CAD/CAM możesz zobaczyć klikając w przyciski poniżej!