fbpx
Menu Zamknij

Promocja Świąteczna!

Święta to czas dawanie prezentów, obdarowywania, czasu spędzonego z bliskim!

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy promocję na produkty ZW3D, na pakiet NEO + ZW3D Standard oraz już wkrótce na najnowszą wersję ZWSim, aby pieniądze zaoszczędzone na oprogramowaniu można było przeznaczyć na świąteczne przyjemności!

promocja świąteczna 2020

A z drugiej strony czasem warto kupić coś tylko dla siebie? Może potrzebujesz nowego oprogramowania? A może przyda Ci się skaner 3D lub będziesz chciał skorzystać z szkolenia w obniżonej cenie?

Pakiet skaner 3D NEO i ZW3D Standard

Niezawodne połączenie mocny skanery 3D z oprogramowaniem CAD/CAM daje ogromne możliwości i nie wymaga innych narzędzi do tworzenia pełnych projektów. Zestaw ten może być wykorzystywany zarówno w pracy, jak i dla potrzeb hobby! Teraz dodatkowo specjalnie na święta jest w całkowicie innej cenie niż zazwyczaj!

Kliknij i sprawdź!

Do tej promocji dołączmy również nowość!

ZWSim 2021 to samodzielny program do modelowania i analiz.

Już teraz możesz dowiedzieć się więcej jak sprawdzić wytrzymałość swoich projektów przy pomocy najnowszego oprogramowania do analizy. Nie odkładaj na później tak ważnych decyzji i sprawdź już teraz jak ZWSim może Ci pomóc!

Premiera, tak samo jak Święta zbliża się do nas wielkimi krokami! Już dziś zapisz się przez poniższy link i jako pierwszy skorzystaj z niesamowitej promocji na ZWSim, którą dla Was szykujemy!

Chcesz skorzystać z promocji na produkty ZW3D?

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź, która przecenionych rzeczy będzie dla Ciebie najlepsza. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie w najlepszej cenie!    Rozwiń