fbpx
Menu Zamknij

Rozróżnienie skanerów 3D ze względu na obiekt

Skaner 3D – rozróżnienie ze względu na wielkość skanowanego obiektu

Skanery 3D, a wielkość skanowanych przedmiotów! Wybierz odpowiedni dla Ciebie

 

Czy wiedzieliście, że skanery 3D poza producentem, wyglądem oraz dokładnością skanowania mogą się różnić również przeznaczeniem? Jeśli nie słyszeliście o takim rozróżnieniu koniecznie przeczytajcie wpis na naszym blogu klikając tutaj

Z naszego wpisu dowiecie się więcej na temat skanowania 3D obiektów oraz poznacie najważniejsze informacje, które ze skanerów 3D idealnie nadają się do skanowania 3D pierścionka, a które sprawdzą się przy skanowaniu samolotu.

Skaner 3D do małych obiektów

Skaner 3D do dużych obiektów

skaner 3d artec micro
skanery 3d artec ray

Artec Micro – skaner 3D do małych przedmiotów!

Zadaniem skanera Micro jest skanowanie bardzo małych detali, będzie on użyteczny wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja.

Artec 3D Micro idealnie nadaje się do zastosowań m.in. w:

  • – stomatologii,
  • – jubilerstwie,
  • – w mechanice precyzyjnej i inżynierii odwrotnej,
  • – w kontroli jakości,
  • – ochronie dzieł sztuki.

 

Objętość skanowania: 90 mm x 60 mm x 60mm

Artec Ray – skaner 3D do największych obiektów!

Najszybszy i najbardziej dokładny laserowy skaner 3D dalekiego zasięgu do precyzyjnego odwzorowania dużych obiektów takich jak: turbiny wiatrowe, śruby napędowe statków, samoloty oraz budynki. Generuje skany 3D o najwyższej jakości, Artec Ray wykonuje pomiary z wysoką precyzją, a w swojej klasie posiada najlepszą dokładność kątową. To wszystko sprawia, że wyniki skanowania 3D są zauważalnie lepszej jakości w porównaniu do innych laserowych skanerów 3D dalekiego zasięgu. Poziom zaszumienia pomiarów osiąga absolutne minimum. Przyspiesza to znacząco obróbkę wyników skanowania, a praca na z tym rozwiązaniem jest bezproblemowa.