fbpx
Menu Zamknij

VoluMill oferta specjalna!

volumill redukcja

VoluMill  2X – a co to takiego?

VoluMill jest to dodatek do oprogramowania ZW3D CAD/CAM służący przede wszystkim do optymalizacji pracy maszyny, oszczędności czasu oraz środków, oraz skrócenia czasu pracy.

Zobaczcie sami ile czasu można zaoszczędzić podczas obróbki! Moduł ten wyposażony został w technologię szybkiej obróbki zgrubnej, która może skrócić czas cyklu procesu nawet o 70%! VoluMill jest również gwarancją bezproblemowej integracji z ZW3D CAD/CAM. Strategia, którą posiada moduł zapewnia optymalne ścieżki frezowania oraz maksymalne usuwanie materiału przy minimalnych czasach skrawania.

Moduł Volumill w ZW3D CAD/CAM

 

Dzięki modułowi VoluMill możecie uniknąć gwałtownych zmian kierunku ruchu i kontrolować szybkość usuwania materiału, co znacząco wydłuża żywotność narzędzia. VoluMill jest sprawdzoną strategią generowania ścieżki narzędzia, która pozwala na znacznie szybsze i głębsze frezowanie w przypadku typowych strategii obróbczych.

 

VoluMill to dodatek do ZW3D CAD/CAM, który dzięki zaawansowanej technologii HSM pozwoli wykonać pracę szybciej i bardziej ekonomicznie.

volumill

Chcesz skorzystać z oferty?

Napisz do nas!    Rozwiń