fbpx
Menu Zamknij

KOMPLESKOWA OBSŁUGA 3D

Kompleksowa obsługa 3D

Od pomysłu do realizacji

Tworzysz produkty od zera do realizacji, a masz dosyć pośredników? Nie chcesz szukać każdego oprogramowania, maszyny, skanery lub innych części w różnych firmach?

Trafiłeś idealnie! Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień na pakiety 3D. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem od skanowania 3D, wdrażania maszyn oraz oprogramowania CAD/CAM. Nasi fachowcy brali udział w wielu zaawansowanych szkoleniach. Możemy się pochwalić wieloma projektami, ponieważ w naszej firmie pracują specjaliści ze wszystkich obszarów – zarówno jeśli chodzi o tematykę skanowania, projektowania 3D czy znajomości maszyn.  Z nami skompletujesz zestaw, aby stworzyć swój projekt od pomysłu do realizacji! Poznaj  kroki, które pozwolą Ci zdecydować, czego potrzebujesz i skontaktuj się z nami!
Działamy kompleksowo i pomożemy Ci przy każdym projekcie!

Poznaj etapy realizacji!

Realizację każdego pomysłu możemy podzielić na konkretne etapy, które należy wykonać, aby osiągnąć zamierzony cel. Nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników w różnego rodzaju projektach podzieliła proces produkcyjny na kilka projektów.

Oto one! 

Stwórz projekt/model 3D

W zależności od projektu, który zostanie wykonany są dwie drogi, aby stworzyć model 3D lub projekt wybranej rzeczy. Możemy w tej sytuacji posłużyć się albo oprogramowaniem CAD albo skanerem 3D. Obydwie metody są niezwykle skuteczne, a w wyborze odpowiedniego narzędzia pomogą nasi doświadczeni doradcy. Pracowaliśmy przy wielu projektach, dzięki czemu udało wypracować nam się umiejętność dobierania narzędzi w taki sposób, aby było one optymalne, skracały czas projektowy oraz były dopasowane do rodzaju projektu, który wykonujemy.

Skaner 3D

Jeśli posiadasz już model, który chcesz przerobić, dobudować coś do niego lub stworzyć dodatki w tym przypadku najprawdopodobniej lepszym rozwiązaniem będzie skanowanie 3D – jest to jednak indywidualnie ustalana kwestia z naszymy doradcami. Posiadamy ogromny zakres skanerów od takich, które sprawdzają się przy drobnych rzeczach po takie, które mogą zeskanować hangar. Na pewno wybierzemy odpowiedni sprzęt dla potrzeb twoich i twojej firmy.

Oprogramowanie CAD

Oprogramowanie CAD sprawdzi się idealnie jeśli nie posiadasz modelu lub chcesz stworzyć coś całkowicie od nowa. Nasze oprogramowania dają szerokie możliwości projektowe, a w zależności od branży jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiednie oprogramowanie, które skróci czas i poprawi wydajność pracy. Nasza firma specjalizuje się od wielu lat sprzedażą oraz szkoleniami z zakresu CAD, a nasi doradcy do każdej sytuacji znajdą odpowiednie narzędzie.

Naucz maszynę tworzenia projektu

W poprzednim kroku stworzony zostało model 3D, ale pozostaje on nadal jedynie w świecie wirtualnym. Aby stworzyć gotowy produkt musimy w pierwszej chwili nauczyć naszą maszynę, jak stworzyć dany projekt, aby stał się on rzeczywisty. Należy w tym kroku przełożyć model 3D na język, który będzie zrozumiały dla maszyny. Do tego potrzebne będzie oprogramowanie CAM. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać takie, które będzie najbardziej wydajne przy twoich projektach. Ze względu na wieloletnie doświadczenie naszej firmy przy dobieraniu odpowiedniego oprogramowania do generowanie kody na maszyny mamy ogromne możliwości i pomożemy Ci stworzyć nawet najbardziej skomplikowany projekt.
Dowiedz się jakie oprogramowanie będzie na Ciebie najlepsze!

Poznaj niektóre nasze oprogramowania!

4Nest to idealne narzędzie do każdego komputerowego systemu wsparcia wytwarzania. Program spaja różne cyfrowe środowiska do projektowania i wytwarzania przy zastosowaniu maszyn NC/CNC. 4Nest znajduje zastosowanie w wielu branżach, w których technologia CNC zdominowała wytwarzanie detali.

czytaj więcej

Jest to prosty w obsłudze i zarazem profesjonalny edytor kodów dla maszyn CNC z podstawową funkcjonalnością komunikacji CNC i DNC. Oprogramowanie Cimco Edit poradzi sobie z każdym projektem, ponieważ nie ma wbudowanego limitu kodu, czy rozmiaru obsługiwanych plików.

czytaj więcej

Oprogramowanie Eureka jest to symulator CNC, który idealnie nadaje się do sprawdzania i wspomagania przy komputerowym wytwarzania. Jest to także symulator robota. W programie można skonstruować symulator każdej maszyny CNC takiej jak: tokarki, frezarki, frezarko-tokarki czy tokarko-frezarki. 

czytaj więcej

Wykonaj rzeczywisty model na maszynie

Ostatni etap to produkcja, dzięki któremu możemy zobaczyć finalny efekt naszej pracy! Mamy bogate doświadczenie przy wybieraniu odpowiedniego rodzaju maszyn do danego projektu. Nasi partnerzy posiadają wiele rodzajów maszyn, przez co wybór jest niemalże nieograniczony – mamy dostęp do takich urządzeń CNC jak między innymi: tokarki, frezarki, frezarko-tokarki czy tokarko-frezarki. Doradcy z naszej firmy pomogą Ci wybrać maszynę, która zrealizuje twój projekt. Poznaj bliżej nasze maszyny!

Chcesz szybko oszacować poziom inwestycji w twój projekt?

Wypełnij poniższą ankietę i poznaj przybliżone koszty. 

Nasz konsultant skontaktuj się z Tobą w celu przedstawienia kosztów rzeczywistych!

  1. Jak duży będzie twój projekt?


  2. Czy posiadasz obiekt związany z projektem?


  3. Chcesz poznać szacunkową wycenę swojego projektu?

  Wypełnij formularz - nasz konsultant skontaktuj się z Tobą


  Rozwiń

  Powiązane Wpisy