fbpx
Menu Zamknij

EspritCAM – Zaawansowany program CAM do programowania: tokarek CNC, frezarek CNC, tokarko-frezarek, maszyn typu Swiss. Darmowe testowanie programu CAM.

Jak można za darmo testować program Esprit CAM?

 

Prosimy o wykonanie kolejnych kroków w celu darmowego, niezobowiazującego testowania zaawansowanego programu CAM – EspritCAM

 1. Prosimy wypełnić formularz umożliwiający skontaktowanie się. Dzięki temu nasi specjaliści CAD/CAM będą mogli się z Państwem skontaktować celem ustalenia szczegółów, który moduł EspritCAM będzie odpowiedni.
 2. Zainstalować program EspritCAM używając licencji czasowej dostarczonej przez naszą firmę.
 3. Od teraz możemy rozpocząć testowanie programu CAM

Bardzo ważnym jest, aby podczas testowania programu CAM mieć odpowiednie wsparcie po stronie osób znających dobrze możliwości programu. Dlatego nie obawiaj się poprosić nas  o pomoc w testowaniu. Taka pomoc jest również bezpłatna. Wybór odpowiedniego programu CAM jest bardzo ważny, dlatego pomożemy Ci w testowaniu, abyś dokonał odpowiedniego wyboru.

Wypełnij poniższe pola w celu testowania EspritCAM  Rozwiń


  Poniżej przedstawiamy kilka z zastosowań EspritCAM

  Frezowanie CNC

  ESPRIT SolidMill® to pakiet pełnego spektrum cykli frezarskich do obróbki planowania, zgrubnej, konturowej i wykańczającej oraz do wykonywania otworów. Dzięki Modeless Programming™ firmy ESPRIT, cykle te są uniwersalnie dostępne na każdej klasie maszyny CNC: pionowych, poziomych i bramowych frezarkach, frezarko-tokarkach i tokarkach – w tym typu szwajcarskiego.

  Toczenie – Program do tokarek CNC

  SolidTurn® jest pakietem cykli toczenia i przemieszczania części, dostępnych do użycia na dowolnej klasie tokarki CNC, frezarki lub frezarko-tokarki. Użyj Modeless Programming firmy ESPRIT, aby połączyć cykle toczenia z dowolnymi innymi cyklami obróbki i kontroli firmy ESPRIT, aby stworzyć jeden kompletny proces ze zoptymalizowanym maszynowo G-kodem, bez konieczności jego edycji.

  Wycinanie elektroerozyjne WEDM

  Dzięki ponad 30-letniemu zaangażowaniu w społeczność elektrodrążarek drutowych, ESPRIT jest powszechnie uznawany za lidera rynku CAM dla elektrodrążarek WEDM. Dziesiątki lat współpracy zaowocowały innowacyjnymi rozwiązaniami zoptymalizowanymi pod kątem indywidualnych marek WEDM i maszyn.

  Pomiary sondą CAM

  ESPRIT oferuje rozbudowany pakiet wieloosiowych cykli pomiarowych dla dowolnego typu obrabiarki CNC, sterowania i producenta sond pomiarowych. Cykle pomiarowe wieloosiowe 3+2 w ESPRIT mogą być dodawane w dowolnym momencie programu dla przedmiotu obrabianego i łączone z innymi cyklami ESPRIT w jeden kompletny program przedmiotu obrabianego, aby obsłużyć wszystkie potrzeby związane z obróbką i kontrolą na maszynie.

  Filmy na temat EspritCAM