fbpx
Menu Zamknij

CADMouse

522,75  brutto

Kategorie: , Brand: 3Dconnexion

CADMouse – produkt dedykowany dla specjalistów CAD

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie dla inżynierów, architektów oraz projektantów. Zapomnij o ciągłym klikaniu i przewijaniu kółkiem myszy. Poznaj zaawansowany czujnik laserowy, dedykowany przycisk środkowy oraz adaptacyjne kółko myszy. Zdziwisz się, że praca bez inteligentnej funkcji QuickZoom była do tej pory w ogóle możliwa. Zapewnia ona wygodne powiększanie/zmniejszanie modeli za pomocą jednego kliknięcia i sprawniejszą pracę ze względu na dostęp do ulubionych poleceń przy użyciu prostych gestów myszy.

Mysz jest przy tym stylowa i ergonomiczna — stanowi wygodne podparcie dla dłoni ułożonej w naturalnej pozycji. Ponadto przesuwa się płynnie i cicho, dokładnie tak, jak chcesz. Dzięki rozwiązaniu jedno-sterownikowemu, 3DxWare 10, wystarczy, że zainstalujesz tylko jeden sterownik — nawet jeśli łączysz mysz CadMouse firmy 3Dconnexion z innym produktem 3Dconnexion SpaceMouse.

 

Korzystaj z funkcji przybliżania i oddalania

Dzięki funkcji QuickZoom możesz bez wysiłku powiększać i zmniejszać obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Smart Scroll zapewnia precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach. To płynny sposób obsługi, którego nie zapewniają inne myszy.

 

Steruj kursorem myszy dzięki precyzyjnej technologii

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion zapewnia pełną kontrolę dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu. Dzięki czułości 8200 dpi i częstotliwości próbkowania aż do 1000 Hz (czas reakcji: 1 milisekunda) klikasz dokładnie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. To poziom precyzji, której specjaliści CAD wymagają i na którą zasługują.

 

Wygodny dostęp do ulubionych poleceń

Przycisk gestów otwiera aplikację lub specyficzne dla środowiska menu radialne, w którym można wybrać ulubione polecenia za pomocą prostego gestu. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion umożliwia najwygodniejszą pracę w programach CAD przy minimalnej liczbie kliknięć.

 

Płynność ruchów i wyjątkowo cicha praca

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion jest wyposażona w podstawę PTFE o optymalnym kształcie, która minimalizuje tarcie statyczne i sprawia, że przesuwanie myszy niemal nie generuje dźwięku.

 

Idealne połączenie prędkości z precyzją

Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli dzięki wysokiej jakości powłoce z mikrotekstury. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy CadMouse firmy 3Dconnexion i umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym. Oznacza to, że mysz porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.  Rozwiń

  Może spodoba się również…

  • SpaceMouse Pro Wireless 
   1 740,45  brutto

   SpaceMouse Pro Wireless – zaawansowana bezprzewodowa myszka 3D  SpaceMouse Pro Wireless to bezprzewodowy model manipulatora dla bardziej zaawansowanych użytkowników, SpaceMouse Pro. Przy jego pomocy użytkownicy mogą zoptymalizowac swoją pracę i…

  • SpaceMouse® Wireless 3D Connexion
   787,20  brutto

   Pierwsza bezprzewodowa myszka 3D – SpaceMouse Wireless Osoby, które chcą zacząć pracę z prostym manipulatorem, ale potrzebują urządzenia bezprzewodowego, powinny się zainteresować produktem SpaceMouse Wireless. Jest on …