fbpx
Menu Zamknij

QuadriSpace – pdf3D czyli interaktywna dokumentacja

Zobacz pełną wersję na www.quadrispace.pl

W dzisiejszych czasach dobry projekt to za mało, aby zdobyć rynek. Zazwyczaj działania marketingowe rozpoczynają się znacznie wcześniej niż wprowadzenie produktu na rynek.

QuadriSpace jest wszechstronnym narzędziem, dzięki któremu działy aktywnie wspierające  sprzedaż, w tym dział marketingu, mogą z modeli 3D dostarczonych przez konstruktorów stworzyć dokumentację przyjazną i zrozumiałą dla klienta. QuadriSpace to także najlepszy sposób na tworzenie instrukcji obsługi.

Oprogramowanie QuadriSpace pozwala na tworzenie interaktywnych dokumentów PDF, które dostępne są dla każdego. Do otwarcia plików PDF służy program Adobe Reader –  to bezpłatna przeglądarka plików PDF.  Adobe Reader w wersji 9.0 lub nowszej do pobrania ze strony Adobe. Instrukcje obsługi i dokumentacja techniczna stworzona przy pomocy QuadriSpace może zawierać interaktywne modele 3D, animacje, złożenia itp.

[image src=”https://3dmaster.pl/wp-content/uploads/quadrispace-3d-1.png”]

Przyjazny interfejs zbliżony do Microsoft Office sprawia, że praca w programie QuadriSpace jest intuicyjna. Nie trzeba być konstruktorem aby z łatwością przygotować m.in.:

  • przejrzyste instrukcje obsługi,
  • interaktywne prezentacje,
  • procedury serwisowe dla klientów,
  • materiały szkoleniowe,
  • instrukcje napraw dla serwisantów,
  • interaktywne katalogi.
[image src=”https://3dmaster.pl/wp-content/uploads/quadrispace-pdf-3d-1.png”]

 

Oprogramowanie z rodziny QuadriSpace pozwala skutecznie zredukować koszty opracowania i aktualizacji dokumentacji. Dzięki wdrożeniu programu konstruktorzy mogą skupić się na projektowaniu innowacyjnych produktów, a nie na czynnościach przygotowawczych oraz działaniach marketingowych

 

[image src=”https://3dmaster.pl/wp-content/uploads/authorized-reseller-quadrispace-1.png”]