Praca - 3D MASTER - programy CAD / CAM, skanery, drukarki.

Obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. social media

Głównym zadaniem Pracownika będzie prowadzenia działań marketingowych w kanałach social media, mających na celu poprawienie widoczności firmy

Będziesz odpowiadać za

• zarządzanie i rozwój profili Firmy w social media (Facebook, Twitter, G+, LinkedIn, Instagram),
• planowanie i realizacja kampanii marketingowych w kanałach social media, e-commerce oraz innych,
• poprawienie widoczności Firmy w kanałach social media,
• optymalizacja pozycjonowania,
• planowanie, tworzenie, monitorowanie, analiza skuteczności i optymalizacja kampanii
Wymagamy
• bardzo dobrej znajomości mediów społecznościowych: Facebook (i narzędzi jakie oferuje), Instagram, Youtube od strony prowadzenia fanpage’a oraz tworzenia reklam targetowanych
• co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu marketingu on-line/e-commerce,
• bardzo dobra znajomość Google AdWords, Google Shopping, Google Tag Manager, Facebook Ads Manager,
• bardzo dobra znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kampanii,
• Znajomości trendów i najnowszych rozwiązań w obszarze social media
• kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

• miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
• niezbędne szkolenia i opiekę doświadczonych pracowników w początkowym okresie pracy,
• stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
• dofinansowanie do kart MultiSport, możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego podczas zajęć z lektorem

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@3dm.pl z dopiskiem SPECJALISTA SOCIAL MEDIA
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania

Specjalista ds. sprzedaży

Głównym zadaniem Pracownika będzie nawiązywanie kontaktu telefonicznego z potencjalnym klientem firmy, analizowanie jego potrzeb i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych oraz sprzedaż produktów oferowanych przez firmę 3D MASTER

Będziesz odpowiadać za:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami,
  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych,
  • reprezentowanie 3D MASTER na rynku oprogramowania CAD/CAM, skanerów 3D                                            i innych produktów na terenie Polski,
  • negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji,

Wymagamy

  • ukierunkowania na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój,
  • podstawowego doświadczenia w obsłudze elektronicznych baz danych typu CRM,
  • minimum średniego wykształcenia,
  • entuzjazmu i zaangażowania,
  • poprawnej dykcji,
  • znajomości MS Office,
  • mile widziane: doświadczenie w sprzedaży przez telefon,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • niezbędne szkolenia i opiekę doświadczonych pracowników w początkowym okresie pracy
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@3dm.pl z dopiskiem HANDLOWIEC

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Konsultant techniczny – specjalista skanowania 3D

Głównym zadaniem Pracownika będzie reprezentowanie firmy podczas szkoleń i prezentacji oraz udzielanie wsparcia technicznego Klientom

Twoje zadania

  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla Klientów firmy z zakresu obsługi oferowanych przez firmę skanerów 3D oraz wdrażanego oprogramowania,
  • wsparcie techniczne Klientów z zakresu wdrożonego sprzętu i oprogramowania,
  • skanowanie 3D przykładowych elementów i obróbka skanów
  • przygotowanie i testowanie aplikacji dedykowanych,
  • opracowanie materiałów promocyjnych asortymentu oferowanego przez firmę

Wymagamy

  • znajomości technologii inżynierii odwrotnej, pracy z chmurą punktów i plikami .stl,
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania szczegółowej wiedzy na temat produktów,
  • komunikatywności, kreatywności i dyscypliny,
  • znajomości języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych,

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@3dm.pl z dopiskiem KONSULTANT SKANERY 3D

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”

Konsultant techniczny – specjalista CAD/CAM

  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla Klientów firmy z zakresu wdrażanego oprogramowania CAD/CAM,
  • wsparcie techniczne Klientów z zakresu wdrożonego oprogramowania CAD/CAM,
  • opracowanie materiałów promocyjnych asortymentu oferowanego przez firmę,

Wymagamy

  • znajomości oprogramowania CAD 3D, CAD/CAM,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • znajomość QT creator i programowania w C++ będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@3dm.pl z dopiskiem KONSULTANT CAD/CAM

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Firma

Treść wiadomości

Nasz adres

ul. Jakobinów 23
02-240 Warszawa Włochy

3D MASTER

Drukarki 3D, skanery 3D, materiały eksploatacyjne + kursy z projektowania i obróbki grafik 3D

Napisz maila: info@3dmaster.com.pl

Zadzwoń: +48 888 739 312