fbpx
Menu Zamknij

4NEST R

3 196,77  brutto

Oprogramowanie jest wysyłane na email do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy 3D MASTER
Kategorie: , Producent: 3D MASTER

4NEST R –  potężne narzędzie do optymalizacji rozkroju płyt dla wielu branż

4NEST R użytkownik może wykorzystać w wielu branżach m.in. do planowania rozkroju płyt wiórowych przy produkcji mebli, do cięcia szkła i metalu oraz innych popularnych materiałów np. w branży reklamowej. Wbudowane biblioteki materiałów są w pełni edytowalne – użytkownik może je rozbudowywać i dostosowywać do własnych potrzeb.

Program 4NEST R daje wiele możliwości m.in.:

  • import kształtów z dowolnego programu CAD (import obejmuje otwory, kontury, kieszenie, nawierty, itp.)
  • użytkownik może ręcznie wprowadzić dane
  • generatory raportów, kosztorysów i zestawień
  • wydruk etykiet
  • postprocesory generujące pliki rozkroju na maszyny CNC

Zintegruj swoje środowisko pracy z programem Meblarz 3D

4NEST R zintegrowany z programem do projektowania mebli Meblarz 3D to najlepszy zestaw narzędzi, niezbędnych każdym zakładzie stolarskim. Dzięki niemu zrealizujesz swoje zamówienie w bardzo krótkim czasie.

Prościej się nie da!

Dowiedz się więcej o programie 4NEST, kliknij tutaj.

Generowanie kodu na maszynę w programie 4Nest RAdministratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02-240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.

metody płatności

Product Enquiry