fbpx
Menu Zamknij

Keyshot for ZW3D

2 706,00  brutto

Najniższa cena ( 14 lutego 2020 ): 2 706,00  Kategorie: ,

KeyShot- stwórz własną wizualizacje 3D

KeyShot jest dodatkiem do programu ZW3D, który wyposażony jest w nowoczesne opcje takie jak render i wizualizacja 3D. Dzięki takim funkcjom jak: rendering, animacje 3D, podgląd 360 stopni, użytkownik może edytować swoje wizualizacje.

Przekonaj się jak, z wykorzystaniem realistycznych materiałów i oświetlenia będzie wyglądał twój model 3D. Doskonały efekt w kilku krokach!

Z szerokiej gamy materiałów i tekstur użytkownik może bezpośrednio przeciągnąć interesującą go opcję do sceny, dzięki temu efekt finalny zobaczy niemalże natychmiastowo. Za pomocą dostępnych narzędzi, użytkownik może zmieniać wypukłości, nadawać połysk czy odpowiednią fakturę powierzchni, żeby jak najbardziej przypominała rzeczywisty obiekt. W KeyShot użytkownik może ustawić oświetlenie, wybrać odpowiednią perspektywę oraz ustawić odpowiednią ostrość na konkretny detal, a to wszystko dzięki opcją kamery. Bogaty wybór teł umożliwia wybór ciekawego umiejscowienia modelu. KeyShot gwarantuje realistyczny efekt renderingu w najwyższej rozdzielczości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o KeyShot, kliknij tutaj.

 

Wizualizacja z programu KeyShot

Pobierz DEMO

W celu pobrania DEMO dodatków do programu ZW3D prosimy o przejście na stronę oprogramowania: Pobierz dodatki do ZW3D