fbpx
Menu Zamknij

Postprocesor do 2,5 osi

1 845,00  brutto

Oprogramowanie jest wysyłane na email do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy 3D MASTER

Wdrożenie postprocesora na maszynę posiadającą do 2,5 osi.

Wdrożenie postprocesora – to skoordynowanie postprocesora z konkretną maszyną z określonym układem sterowania, jak i dostosowanie go do wymogów klienta (m.in. zaprogramowanie maszynowych cykli wiertarskich, wymiany narzędzi, korekcji długości i średnicy narzędzia, nagłówka i stopki programu).

Końcowy etap implementacji polega na wygenerowaniu kodu zgodnego ze specyfikacją/dokumentacją przekazaną przez Klienta i wcześniejszymi ustaleniami, zawartymi w protokole wdrożenia. Wgraniem programów na maszynę oraz ich uruchomieniem zajmuje się klient (maszyna musi mieć możliwość wgrywania programów sterujących ISO/Heideinhain i wystarczającą ilość pamięci lub działającą transmisję DNC).

Standardowe testy wykonywane są „na sucho”- bez skrawania (wiercenie, profilowanie, obróbki 2x), jeśli klient życzy sobie wykonanie testów skrawaniem, to powinien on dostarczyć niezbędne narzędzia i materiały oraz dobrać odpowiednie parametry obróbki. Przy wdrożeniu konieczna jest obecność wykwalifikowanego operatora maszyny, który potrafi obsługiwać daną obrabiarkę i zna się na jej programowaniu (funkcje G i M obsługiwane przez daną maszynę).

 

Zrzut ekranu z wdrożenia postprocesora do 2,5 osi    Rozwiń