fbpx
Menu Zamknij

Postprocesor od 3 do 5 osi

3 075,00  brutto

Oprogramowanie jest wysyłane na email do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy 3D MASTER

Wdrożenie postprocesora na maszynę posiadającą do 5 osi.

Wdrożenie postprocesora oznacza dopasowanie postprocesora do konkretnej maszyny z określonym układem sterowania oraz do wymogów Klienta (m.in. zaprogramowanie maszynowych cykli wiertarskich, wymiany narzędzi, korekcji długości i średnicy narzędzia, nagłówka i stopki programu).

Końcowy etap wdrożenia to wygenerowanie kodu zgodnego ze specyfikacją/dokumentacją przekazaną przez Klienta oraz wcześniejszymi ustaleniami, zawartymi w protokole wdrożenia.

Za wgranie programów na maszynę oraz ich uruchomienie odpowiada Klient (maszyna musi mieć możliwość wgrywania programów sterujących ISO/Heideinhain i wystarczającą ilość pamięci lub działającą transmisję DNC).

Standardowo wykonywane są testy “na sucho” – bez skrawania (wiercenie, profilowanie, obróbki 2x), jeśli Klient chce wykonać testy skrawaniem, powinien dostarczyć niezbędne narzędzia i materiały oraz dobrać parametry obróbki. Przy wdrożeniu konieczna jest obecność wykwalifikowanego operatora maszyny, który potrafi obsługiwać daną obrabiarkę i zna się na jej programowaniu (funkcje G i M obsługiwane przez daną maszynę).

Zrzut ekranu z wdrożenia postprocesora od 3 do 5 osi

     Rozwiń