fbpx
Menu Zamknij

Sklep

ZWCAD Architecture

5 201,67  brutto

Najniższa cena ( 15 lipca 2024 ): 5 201,67  SKU: Brak danych Kategorie: , Brand: ZWSOFT

ZWCAD Architecture – profesjonalny program CAD dla architektów

ZWCAD Architecture jest profesjonalnym oprogramowaniem CAD skierowanym do architektów, którzy cenią sobie wydajność oraz płynność projektową. Produkt firmy ZWSOFT jest cały czas rozwijany przez producenta i spełnia wysokie wymogi stawiane przez swoich użytkowników. Program zawiera biblioteki treści oraz narzędzia, które zostały stworzone specjalnie do rysunków architektonicznych, dzięki czemu praca w programie jest wydajniejsza. W ZWCAD Architecture można zautomatyzować czasochłonne zadania kreślarskie, ograniczyć błędy oraz zwiększyć wydajność.

Zgodność / kompatybilność

ZWCAD Architecture jest zbudowany na bazie ZWCAD, dzięki temu program jest kompatybilny z ze wszystkimi produktami firmy ZWSOFT. Dzięki znajomości środowiska programu, użytkownik może w intuicyjnym sposób wykorzystywać pozostałe narzędzia CAD tego samego producenta. Dodatkowo rysunek zostaje zapisany w formacie dwg, co oznacza, że można go udostępnić i korzystać w innym oprogramowaniu.

 

Zarządzanie warstwami architektury

Program ZWCAD Architecture posiada inteligentny system zarządzania warstwami, który automatycznie umieszcza przedmioty lub obiekty na właściwej warstwie i stosuje odpowiedni kolor oraz rodzaj linii podczas tworzenia rysunku. Oprogramowanie można w prosty sposób dostosować do wymogów projektu użytkownika.

 

Wbudowana biblioteka bloków

Produkt firmy ZWSOFT zawiera setki komponentów, dzięki temu użytkownik może wzbogacić, urozmaicić oraz uszczegółowić swój projekt. Producent udostępnia takie elementy jak meble, przybory kuchenne, urządzenia, pojazdy, rośliny i wiele innych. Komponenty można łatwo i szybko wstawić do rysunku, dzięki temu użytkownik eliminuje potrzebę rysowania tych elementów od podstaw, oszczędzając swój czas.

 

Rysowanie w 2D oraz wizualizacje w 3D

Pracując w programie ZWCAD Architecture możemy narysować swój plan w 2D, a następnie przełączyć widok i oglądać wszystkie elementy w 3D. Oprogramowanie zapewnia zgodność modelu modelu 3D z planem 2D i odwrotnie. Użytkownik ma możliwość sprawdzić wizualizacje i ocenić czy elementy pasują do całości projektu np. podczas projektowania wnętrza salonu, tym samym eliminując błędy.

Automatyczne generowanie elewacji i przekroju

Po zakończeniu planu 2D w ZWCAD Architecture, użytkownik może wygenerować elewację oraz przekrój za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Dodatkowo oprogramowanie CAD umożliwia komponowanie podłogi, ścian, drzwi, schodów czy na przykład dachu z planu 2D.

Bezpośrednie tworzenie ścian, drzwi, okien

ZWCAD Architecture generuje ściany z pojedynczych linii i siatek. W programie bezpośrednio dostępne są drzwi oraz typy okien, takie jak zwykłe okna, okna wykuszowe, okna łukowe i otwory prostokątne. Klikając dwukrotnie na obiekt można modyfikować parametry. Jeżeli użytkownik usunie drzwi, okno lub ścianę, to ściana zostanie automatycznie naprawiona.

Dodawanie dachu, lukarny, świetlików

Program firmy ZWSOFT służy również do tworzenia dachów ze ścian lub polilinii. Dachy można tworzyć od prostych do złożonych, a następnie generować różne typy dachów za pomocą kilku kliknięć. Ponadto dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zastosowania lukarny lub świetlików w projekcie.

Ponowna edycja belki, płyty oraz kolumny

W ZWCAD Architecture belki, płyty i kolumny można tworzyć za pomocą specjalnych narzędzi. Dzięki temu te obiekty można również edytować klikając dwukrotnie lub modyfikując paletę właściwości.  Za pomocą specjalnych uchwytów użytkownik może generować wskazane elementy oraz je zmieniać.

Szybkie generowanie stołu, drzwi, okien

To czym wyróżnia się ZWCAD Architecture na tle konkurencji to zdecydowana wydajność. Program zawiera wiele usprawnień, które automatyzują prace, dzięki czemu użytkownik oszczędza swój czas. W celu szybkiego wygenerowania drzwi lub okna tabeli do rysunku, wystarczy jedno klikniecie i nie ma potrzeby ręcznego wykonywania tej czynności. Dodatkowo to inteligentne narzędzie gwarantuje dokładność oraz wydajność.

Wymiary architektury i symbolika

Producent oprogramowania architektonicznego zapewnił użytkownikom również specjalne narzędzia do adnotacji architektury. Użytkownik dzięki temu ma możliwość dodawać liczbę siatki, wymiaru wkładki do drzwi czy na przykład okna w partii. Ponadto w ZWCAD Architecture można dodawać również symbole, takie jak wysokość, indeks, szczegółowy symbol rysunku, kompas i inne.

Zrzut ekranu programu ZWCAD Architecture

 

Pobierz DEMO

W celu pobrania DEMO programu ZWCAD prosimy o przejście na stronę oprogramowania: Pobierz demo ZWCAD