fbpx
Menu Zamknij

ZWCAD Professional

3 381,27 3 705,99  brutto

Program ZWCAD Professional jest narzędziem wspomagającym projektowanie i umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji 2D oraz tworzenie modeli 3D.

Najniższa cena ( 15 kwietnia 2024 ): 3 381,27  SKU: Brak danych Kategorie: , ,

Program ZWCAD Professional jest narzędziem wspomagającym projektowanie i umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji 2D oraz tworzenie modeli 3D.

Licencja programu jest dostępna w angielskiej lub polskiej wersji językowej.

Program CAD w dzisiejszych czasach staje się podstawowym narzędziem pracy wśród inżynierów, projektantów czy architektów. Produkt firmy ZWSOFT Professional daje dostęp do bardzo dużej palety różnych funkcji, które pomagają i ułatwiają projektowanie CAD oraz dokumentacji 2D. Projektowanie w programie ZWCAD Professional w połączeniu z wiedzą użytkownika może dać ogromne efekty podczas pracy.

Zobacz jakie możliwości i funkcje daje Ci program ZWCAD Professional.

Gesty myszy

Producent ZWSOFT wprowadził do programu ZWCAD Professional funkcję, która ułatwia pracę nad projektem. Użytkownik może wywołać funkcje programu za pomocą myszki oraz sam skonfigurować jakie gesty odpowiadają poszczególnym funkcjom. Z pośród wielu popularnych programów CAD, produkt firmy ZWSOFT wyróżnia się na tle konkurencji.

Obsługiwane gesty myszy w programie ZWCAD Professional

Wydajny silnik do rastrów

Grafika rastrowa w programie ZWCAD Professional prezentuje obraz za pomocą pikseli różnych kolorów, które ustawiają się obok siebie tworząc obraz. Twórcy programu skupili się również na aspekcie wydajność rastrów. ZWCAD Professional teraz wydajniej i szybciej wczytuje grafikę rastrową.

Wczytywanie grafiki rastrowej w ZWCAD Professional

Możliwość wczytania pliku PDF do edycji.

Otwieranie plików projektów nie zawsze gwarantuje możliwość edycji w formacie PDF. Produkt firmy ZWSOFT został ulepszony i w najnowszej wersji ZWCAD Professional, użytkownik ma możliwość takiej edycji. Pliki w ZWCAD Professional zostają zamienione na obiekty rysunkowe, a następnie zostaje utworzony plik na dysku w formacie dwg lub dxf.

Możliwość wczytania PDFa w programie ZWCAD Professional

 

Tworzenie edycji bloków

Program ZWCAD Professional umożliwia dostęp do funkcji, jako są bloki dynamiczne. Takie bloki użytkownik może wymiarować – zmieniać ich rozmiary oraz stany widoczności. Jeżeli naszym projektem jest np. śruba, to dzięki tej funkcji możemy szybko zmienić długość bloku śruby lub zmienić rzut, zarówno z boku jak i od góry.

Tworzenie edycji bloków

 

Podkładanie plików PDF jako rastry

W wielu programach do projektowania CAD oraz tworzenia dokumentacji 2D podkładanie plików PDF jako rastry nie było takie proste. Zazwyczaj wiązało się to z koniecznością zainstalowania innego narzędzia do konwersji wektorowej plików PDF do elementów rysunkowych. W ZWCAD Professional funkcja ta została wprowadzona, dzięki czemu można wstawić bezpośrednio plik, podobnie jak rastry. Program ZWCAD Professional odczytuje wektorowe obiekty w PDF jako rysunkowe. Oznacza to, że program znajdzie punkty charakterystyczne, umożliwi zmianę stanu warstw pliku PDF.

Podkładanie plików PDF jako rastry

 

Skala opisowa

Projektant pracując na modelu może definiować skalę, która w przestrzeni papieru automatycznie dostosuje się do skali rzutu. Dzięki temu projektant może wyświetlić w jednym arkuszu kilka rzutni, a każda będzie miała inną skalę, a wysokość opisów będzie w identycznych rozmiarach.

Możliwość definiowania skali, która w przestrzeni papieru automatycznie dostosuje się do skali rzutu

Weź leasing