fbpx
Menu Zamknij

ZBrush

4 182,00  brutto

Oprogramowanie jest wysyłane na email do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy 3D MASTER
Kategorie: , Producent: Pixologic

ZBrush – odkryj nowy wymiar sztuki cyfrowej

Zbrush jest świetnym narzędziem do modelowania, rzeźbienia i malowania, które już zrewolucjonizowało przemysł 3D. Dzięki wielu zaawansowanym funkcją oraz intuicyjnemu interfejsowi w programie Zbrush możesz pracować zarówno w trybie nieliniowym, jak i swobodnym (mode-free), który ułatwia wzajemne oddziaływanie modeli 3D, obrazów 2D i 2.5D Pixols w wyjątkowy i nowatorski sposób.

Funkcja Render umożliwia tworzenie bardzo realistycznych postaci 3D, scen i światła razem z efektami atmosferycznymi i oświetleniem – wszystko w jednym programie Zbrush. Korzystając z wielu opcji eksportu możesz w łatwy sposób przygotować model 3D do wydruku lub wykorzystać go w innej aplikacji.

Zbrush to bardzo wydajne oprogramowanie 3D, możesz rzeźbić i malować z milionami wielokątów bez używania drogich kart graficznych.

Wielu entuzjastów sztuki cyfrowej, gier komputerowych i producentów filmów video wykorzystuje właśnie Zbrush!

ZBrush dostępny jest w wersji na Windows lub MacOS.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Zbrush, kliknij tutaj.

 

Zrzut ekranu funkcji Render w programie ZBrush

Licencja

,Administratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02-240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.

metody płatności