fbpx
Menu Zamknij

Nowości CADbro SP2

Najnowsza aktualizacja najbardziej przyjaznego translatora plików, czyli kilka słów więcej o CADbro Service Pack

Kolejne uaktualnienie (Service Pack 2) dla CADbro firmy ZWSOFT to kilka nowych funkcji, które warto poznać. Najnowsza wersja otrzymała możliwość otwierania dokumentacji technicznej zapisanej w popularnych formatach plików DWG/DXF, oraz ich edycji. Dzięki temu, również w do tych dokumentów można teraz wprowadzić poprawki, notatki i uwagi.

Użytkowników, którzy częściej korzystają z dokumentacji 3D (PMI) ucieszy na pewno informacja o dodaniu możliwości eksportu bryły do PDF 3D, wraz z adnotacjami utworzonymi przy pomocy PMI.

Ostatnia ze zmian dotyczy dokumentacji 2D. Polega na możliwości stworzenia dokumentacji 2D, nawet jeśli otrzymaliśmy jedynie model 3D. Niezależnie od tego czy dokument jest zapisany w programie ZW3D, pliku neutralnym (np. IGES, STEP, Parasolid, itd.) czy też pliku natywnym z innego systemu CAD (np. Inventor, SolidWorks, Catia, itd.) możemy utworzyć dokumentację 2D z rzutami bryły. Oczywiście możemy dodać wymiary, umieścić tolerancję wymiarową oraz dorysować dodatkowe elementy.

Dodatkowe możliwości programu są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów. Jak się sprawdzają? Łatwo to przetestować- wystarczy pobrać wersję próbną programu.

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie CADbro.