fbpx
Menu Zamknij

Przyjdź na targi Warsaw Industry Week 2018

Nadchodzą targi Warsaw Industry Week

Już niebawem odbędzie się III edycja Warsaw Industry Week, najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej w tej części Europy. Targi odbędą się w dniach 6 – 8 listopada w Centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas tych trzech dni nie może zabraknąć zespołu 3D MASTER, który zaprezentuje innowacyjne rozwiązania z zastosowaniem technologii 3D, w tym najnowszy SKANER 3D Artec Ray oraz moduł Volumill w ZW3D. Zapraszamy na stanowisko 511 w hali F.

Bezpłatne zaproszenie od 3D MASTER

Jeżeli chcesz przyjść na Międzynarodowe Targi Warsaw Industry Week, a nie masz jeszcze zaproszenia, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Napisz do nas na adres: marketing@3dm.pl, a my wyślemy do Ciebie bezpłatne elektroniczne zaproszenie.

Premiera skanera Artec Ray na targach Warsaw Industry Week

W czasie trwania targów zaprezentujemy nasz najnowszy skaner 3D – Artec Ray, który miał swoją premierę raptem tydzień temu. Artec Ray jest skanerem, który bardzo dobrze sprawdza się w skanowaniu dużych obiektów, jednocześnie zachowując wysoką dokładność pomiarową. Urządzenie ma zastosowanie m. in. w transporcie, przemyśle maszynowym, w ocenie uszkodzeń konstrukcji architektonicznych czy skanowaniu przestrzeni. Najnowszy skaner będzie można zobaczyć na naszym stoisku.

Volumill na Warsaw Industry Week

Podczas tragów można skorzystać z atrakcyjnej oferty na najnowszy moduł VoluMill oraz porozmawiać z nami o możliwościach wdrożeniowych. ZW3D CAD/CAM to więcej niż program do modelowania – idealnie nadaje się do obróbki w przemyśle, a dodatkowy moduł Volumill daje jeszcze większe możliwości optymalizacyjne całego procesu. Przedsiębiorstwa, które zakupią najnowszy dodatek do ZW3D będą mogły znacznie skrócić czas obróbki, co w istotny sposób wpłynie na podniesienie ich konkurencyjności.  Dodatkowo Volumill zwiększa wydajność narzędzi odpowiedzialnych za obróbkę -narzędzie może pracować nawet o 800% dłużej niż w standardowym module.

Do zobaczenia na targach!