fbpx
Menu Zamknij

PRO

RangeVision PRO, to przystępny cenowo, profesjonalny skaner 3D  do skanowania małych i dużych obiektów.

Najniższa cena ( 2023-09-28 ): 0,00  Kategorie: , , Brand: RangeVision

Profesjonalne skanery 3D RangeVision PRO zrewolucjonizowały proces skanowania 3D – są w stanie digitalizować obiekty o bardzo odmiennych kształtach i rozmiarach przełączając się pomiędzy dwoma, trzema lub czterema zakresami skanowania. Dzięki technologii niebieskiego światła strukturalnego stacjonarne skanery 3D RangeVision PRO zapewniają bardzo szczegółowe odwzorowanie dowolnego obiektu – od biżuterii po duże samochody – z dokładnością do 0,018 mm i rozdzielczością do 0,03 mm.

Jest to o tyle nietypowe, że większość skanerów 3D dostępnych obecnie na rynku przeznaczona jest do skanowania przedmiotów o określonej wielkości, natomiast elastyczna praca skanera RangeVision PRO umożliwia wykonywanie skanów o wysokiej rozdzielczości zarówno małych, jak i dużych elementów, co pozwala na wykorzystywanie tych urządzeń w naprawdę szerokim zakresie zastosowań.

Co więcej, profesjonalne skanery 3D RangeVision PRO oferują doskonałą jakość w cenie znacznie niższej niż ceny systemów o porównywalnych parametrach.

 

Prostota obsługi RangeVision PRO 

RangeVision PRO to proste, łatwe w użyciu urządzenie, niewymagające długiej konfiguracji, ani specjalnego nadzoru podczas skanowania. Przełączanie między zakresami skanowania jest szybkie, a użytkownik po prostu ustawia obiektywy kamer w ustalonych pozycjach bez potrzeby regulacji kątów kamery.

Nie ma też potrzeby ustawiania jasności, kontrastu i innych wstępnie zdefiniowanych parametrów – wystarczy wybrać konfigurację skanera 3D odpowiednio do oczekiwanego wyniku i wielkości skanowanego elementu.

Tu uwaga, skaner RangeVision PRO 5M pozwala skanować w 3 zakresach, natomiast RangeVision PRO 2M – w 2 lub 4 zakresach, w zależności od wielkości obiektu.

Niezawodność i precyzja

Solidna obudowa urządzenia zapobiega jego przegrzaniu się podczas dłuższych okresów pracy. Z kolei technologia niebieskiego światła pozwala zmniejszyć wpływ zewnętrznego oświetlenia podczas skanowania i, tym samym, osiągnąć maksymalną precyzję odwzorowania.

 

Zestaw RangeVision PRO zawiera:

 • skaner 3D,
 • statyw,
 • klucz licencyjny,
 • tablice kalibracyjne,
 • oprogramowanie RangeVision ScanCenter,
 • instrukcję obsługi,
 • walizkę transportową,
 • Opcje: automatyczny stół obrotowy.

 

Dowiedz się więcej o skanerach ręcznych

Waga 6,5 kg

Może spodoba się również…

 • Rangevision Scancenter - oprogramowanie do skanerów 3D

  RangeVision ScanCenter umożliwia szybkie przetwarzanie wyników skanowania. Oprogramowanie przeznaczone jest do pracy ze skanerami 3D firmy RangeVision.

 • skaner Artec 3D Eva

  Profesjonalny, precyzyjny skaner 3D Eva Lite to tańsza wersja najlepiej sprzedającego się skanera 3D Artec Eva. Wersja Lite różni się, przede wszystkim, brakiem możliwości odwzorowania…