fbpx
Menu Zamknij

PRO

RangeVision PRO, to przystępny cenowo, profesjonalny skaner 3D  do skanowania małych i dużych obiektów.

Profesjonalne skanery 3D RangeVision PRO zrewolucjonizowały proces skanowania 3D – są w stanie digitalizować obiekty o bardzo odmiennych kształtach i rozmiarach przełączając się pomiędzy dwoma, trzema lub czterema zakresami skanowania. Dzięki technologii niebieskiego światła strukturalnego stacjonarne skanery 3D RangeVision PRO zapewniają bardzo szczegółowe odwzorowanie dowolnego obiektu – od biżuterii po duże samochody – z dokładnością do 0,018 mm i rozdzielczością do 0,03 mm.

Jest to o tyle nietypowe, że większość skanerów 3D dostępnych obecnie na rynku przeznaczona jest do skanowania przedmiotów o określonej wielkości, natomiast elastyczna praca skanera RangeVision PRO umożliwia wykonywanie skanów o wysokiej rozdzielczości zarówno małych, jak i dużych elementów, co pozwala na wykorzystywanie tych urządzeń w naprawdę szerokim zakresie zastosowań.

Co więcej, profesjonalne skanery 3D RangeVision PRO oferują doskonałą jakość w cenie znacznie niższej niż ceny systemów o porównywalnych parametrach.

 

Prostota obsługi RangeVision PRO 

RangeVision PRO to proste, łatwe w użyciu urządzenie, niewymagające długiej konfiguracji, ani specjalnego nadzoru podczas skanowania. Przełączanie między zakresami skanowania jest szybkie, a użytkownik po prostu ustawia obiektywy kamer w ustalonych pozycjach bez potrzeby regulacji kątów kamery.

Nie ma też potrzeby ustawiania jasności, kontrastu i innych wstępnie zdefiniowanych parametrów – wystarczy wybrać konfigurację skanera 3D odpowiednio do oczekiwanego wyniku i wielkości skanowanego elementu.

Tu uwaga, skaner RangeVision PRO 5M pozwala skanować w 3 zakresach, natomiast RangeVision PRO 2M – w 2 lub 4 zakresach, w zależności od wielkości obiektu.

Niezawodność i precyzja

Solidna obudowa urządzenia zapobiega jego przegrzaniu się podczas dłuższych okresów pracy. Z kolei technologia niebieskiego światła pozwala zmniejszyć wpływ zewnętrznego oświetlenia podczas skanowania i, tym samym, osiągnąć maksymalną precyzję odwzorowania.

 

Zestaw RangeVision PRO zawiera:

 • skaner 3D,
 • statyw,
 • klucz licencyjny,
 • tablice kalibracyjne,
 • oprogramowanie RangeVision ScanCenter,
 • instrukcję obsługi,
 • walizkę transportową,
 • Opcje: automatyczny stół obrotowy.

 

Dowiedz się więcej o skanerach ręcznych

Waga 10000 kgRozwiń

Możesz lubić także…

 • Rangevision Scancenter - oprogramowanie do skanerów 3D

  RangeVision ScanCenter umożliwia szybkie przetwarzanie wyników skanowania. Oprogramowanie przeznaczone jest do pracy ze skanerami 3D firmy RangeVision.

 • Skaner RangeVision Spectrum

  RangeVision SMART jest profesjonalnym skanerem biurkowym 3D wyróżniającym pośród konkurencji wszechstronnością i przystępną ceną. Doskonale nadaje się do digitalizacji obiektów o rozmiarach od 4 cm…

  12 915,00  brutto
 • skaner Artec 3D Eva

  Profesjonalny, precyzyjny skaner 3D Eva Lite to tańsza wersja najlepiej sprzedającego się skanera 3D Artec Eva. Wersja Lite różni się, przede wszystkim, brakiem możliwości odwzorowania…

metody płatności