fbpx
Menu Zamknij

Termoformierki

Czym są termoformierki?

 

Termoformierki to wielkoformatowe, profesjonalne maszyny wykorzystywane głównie do produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

W zależności od tego, do czego ma być wykorzystywana termoformierka mogą przez nią być wytwarzane takie produkty jak tacki, opakowania zamykane, pokrywki z takich tworzyw jak PS, OPS, PET, PVC i ELM. W termoformiekach maksymalna grubość folii formowanej to 800 µm, a wymiary dochodzą do  790 x 560 mm na pole formujące. . Maksymalna głębokość produkowanego opakowania może osiągnąć aż 135 mm.

ploter

Termoformierki to profesjonalne maszyny o szerokim spektrum zalet

Poznaj je lepiej!

Zastosowanie termoformierek

Termoformierki posiadają szeroki zakres zastosowań –  poznajcie ja i przekonacie się jak wiele można uzyskać dzięki tym wielofunkcyjnym maszynom.

Produkcja opakowań

Termoformieki są szeroko wykorzystywane w przemyśle produkującym opakowania z tworzyw sztucznych. Jest to ogromna gałąź biznesu, która wymaga dużej ilości maszyn. Termoformierki pozwalają na produkowanie opakowań z takich tworzy jak PVC, PET i innego typu folii, które można poddać procesowi termoformowania. Przy wykorzystaniu tej maszyny możliwe jest tworzenie bardzo różnego rodzaju opakowań w tym najbardziej wymagające – opakowania spożywcze, które muszą spełniać dużo więcej norm i być bezpieczne dla zdrowia użytkownika.

opakowania

Plastikowe opakowania

Poznaj lepiej zastosowania i wykorzystanie termofromierek!

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej. Porozmawiaj ze specjalistami, którzy od lat pracują przy projektach z wykorzystaniem maszyn CNC.    Rozwiń


    ploter