fbpx
Menu Zamknij

Drukowanie 3D

Tani druk 3D – drukowanie zlecone w 3D MASTER

W ofercie firmy posiadamy profesjonalne drukarki 3D, do wyboru w zależności od potrzeb i wymagań klientów. Świadczymy usługi druku 3D.

Dzięki różnym modelom drukarek 3D, pracujących w różnych technologiach (LOM, FDM) mamy możliwość realizacji projektów zgodnie z wymaganiami i specyfikacjami klienta.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu druku 3D, umożliwia nam wybranie optymalnej metody wydruku dla danego projektu, aby w pełni osiągnąć założony rezultat. Oferujemy fachowe porady i wsparcie w zakresie drukowania 3D i tworzenia modeli 3D.

 

 

 

 

Realizujemy wydruki 3D na podstawie gotowych projektów (z plików STL) przygotowanych specjalnie do wydruku. Zajmujemy się modyfikacją i dostosowaniem istniejących modeli 3D tak, aby umożliwić wydrukowanie ich w danej technologii.

 

Na życzenie klienta możemy również zamodelować dany przedmiot według jego wytycznych (m.in. na podstawie dokumentacji 2D).

 

 

 

Szybka wycena druku 3D

Oferowane przez nas wydruki 3D znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach. Druk 3D służy m.in. do wykonania jednostkowych elementów, funkcjonalnych modeli, części zamiennych czy prototypów.

Ponadto wydrukowane modele 3D mogą być także niezwykle atrakcyjnymi prezentami bądź gadżetami reklamowymi, dzięki możliwości łatwej personalizacji projektów przy pomocy narzędzi CAD ZW3D (logo firmy, napis, rysunek itp.)

Jeśli chcesz oddać swój projekt do wyceny i skorzystać z usług druku 3D, zgłoś się do nas.

Zadzwoń do nas: (22) 846 21 50 lub prześlij nam od razu projekt do darmowej wyceny (plik z projektem 2D / 3D bądź zdjęcie przedmiotu do zamodelowania)

 

UWAGA:

Uprzejmie informujemy, że do wyceny usług druku 3D potrzebujemy plik w formacie STL.