fbpx
Menu Zamknij

Kompleksowy dostawca usług 3D

Kompleksowy dostawca usług 3D

Jako firma od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą oraz dostawą usług 3D! Poznajcie naszą ofertę, którą razem z naszą wykwalifikowaną kadrą stworzyliśmy specjalnie z myślą o Was, ułatwieniu Waszej pracy i życia!

Projektowanie 3D

Chcesz stworzyć projekt 3D, a nie wiesz jak zacząć, z jakich programów skorzystać? Pomożemy Ci. Nasi specjaliści doskonale znają wszelkiego rodzaju oprogramowania potrzebne do takich projektów. Zajmujemy się wszystkim w tym zakresie – chcesz żebyśmy pomogli Ci dobrać oprogramowanie do projektu? A może potrzebuje gotowego rozwiązania gotowego do produkcji? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasz profesjonalni pracownicy zajmują się projektowaniem 3D, obsługą oprogramowania pod projekt lub pomocą przy dokończeniu już zaczętego!

praca zespołowa
warsztaty

Skanowanie 3D

Oferujemy kompleksowe usługi związane ze skanowanie 3D – skanujemy 3D, obrabiamy skany, dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski, uczymy jak obsługiwać skanery 3D, prowadzimy szkolenia, webinaria i kursy doszkalające w tym zakresie. Z nami skanowanie 3D stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Posiadamy profesjonalne skanery 3D firmy Artec oraz RangeVision, które nadają się idealnie do skanowania 3D zarówno wielkich powierzchni jak i małych elementów takich jak biżuteria czy implanty stomatologiczne. Dobierzemy dla Ciebie idealny skaner i pomożemy doprowadzić twój projekt do końca!

Drukowanie 3D

Zajmujemy się również drukowaniem 3D – wydrukujemy każdy twój projekt, pomożemy dobrać sprzęt! W zależności od potrzeb wykonujemy same wydruki 3D, projekt wraz z wydrukiem bądź doradztwo jaki sprzęt będzie najlepszy pod tworzenie danych projektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w drukowaniu 3D!

neobrand
frezowanie 5x

Obsługa maszyn CNC

Oferujemy profesjonalną obsługę maszyn CNC – nasi profesjonalni doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z maszynami CNC takimi jak roboty CNC, frezarki, tokarki, plotery CNC czy termoformierki. Zajmujemy się programowaniem maszyn, aby wykonały projekt tak, jak tego potrzebujesz!

czytaj więcej

Szkolenia w zakresie technologicznym

Prowadzimy również profesjonalne szkolenia w zakresie technologii – tematyka szkoleń opiera się o oprogramowania, wdrażanie ich oraz obsługę i tworzenie projektów. Posiadamy również szkolenia w zakresie skanerów 3D – z nami nauczysz się skanowania 3D, obsługi skanera 3D oraz obróbki wyników. Jeśli szkolenia, które Cię interesuje nie ma w naszej obecnej ofercie – napisz do nas! Postaramy się dobrać coś idealnie dla Twoich potrzeb!

tworzenie kampanii
kompleksowa_realizacja projektow 3D - auto 3d

Kompleksowa realizacja projektów 3D

Jesteśmy również dostawcą kompleksowej realizacji projektów 3D. Zajmiemy się twoim projektem od początku do końca – od wykonania modelu, przez skanowanie, programowanie maszyn oraz produkcję. Wszystkie kroki ustalisz indywidualnie z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami. Z nami sukces projektu gwarantowany!

Masz do nas pytania?

Wypełnij poniższy formularz i poznaj na niej odpowiedzi!    Rozwiń