fbpx
Menu Zamknij

Skaner 3D Eva marki Artec – Eurowizja 2015

Skaner 3D Eva marki Artec – Eurowizja 2015

Co ma wspólnego nasz skaner 3D Eva marki Artec z Eurowizją 2015 ? Wygląda na to, że sporo! Na pomysł wpadli twórcy skanera Eva marki Artec używając go do wykonania skanów uczestników Eurowizji.

[image src=”https://3dmaster.pl/wp-content/uploads/eurovision-eva-scaner-1.jpg”] [image src=”https://3dmaster.pl/wp-content/uploads/eurovision-eva-scaner-2.jpg”]

Skaner 3D Eva marki Artec charakteryzuje się szybkością oraz dokładnością pomiarów. Artec Eva skanuje w wysokiej rozdzielczości z odwzorowaniem żywych kolorów, co pozwala na nieograniczone zastosowanie.

Autorzy pomysłu zeskanowali wykonawców z ponad 10 krajów w tym, z Wielkiej Brytanii, Izraela, Rosji. Później każdy z nich otrzymał swoją miniaturę wydrukowaną na drukarkach 3D. I tak właśnie łączy się świat muzyki ze światem techniki. Wygląda na to, że coraz częściej będziemy spotykać miniatury sławnych osób w najbliższym otoczeniu. Mogą stać się gadżetami fanów, którzy umieszczą je na swoich biurkach, a nawet eksponatami w muzeum. Czekamy na moment kiedy to my sami w zaciszu własnego domu będziemy mogli wydrukować siebie na podstawie własnych skanów 3D. Taki postęp technologii 3D zapewne dotrze do nas szybciej niż myślimy.

[image src=”https://3dmaster.pl/wp-content/uploads/eurovision-eva-scaner-3.jpg”]

Skaner 3D Eva marki Artec jest jednym z produktów firmy 3D MASTER. Zapewniamy kompleksowo nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem technologii 3D w przemyśle, medycynie, edukacji.  Nasz zespół składa się z młodych i wybitnych inżynierów z całej polski. Poszczególni specjaliści są ekspertami w dziedzinie przechwytywania oraz przetwarzania obrazu 3D. Chętnie służymy pomocą i zapraszamy do współpracy.