Skaner 3D Eva marki Artec - Eurowizja 2015 - 3D MASTER - programy CAD / CAM, skanery, drukarki.

Skaner 3D Eva marki Artec – Eurowizja 2015

Modele 3D w Galerii Google dzięki skanerom Artec Eva
1 września 2016
Drukowanie 3D płodu
1 września 2016

Skaner 3D Eva marki Artec – Eurowizja 2015

Skaner 3D Eva marki Artec – Eurowizja 2015

Co ma wspólnego nasz skaner 3D Eva marki Artec z Eurowizją 2015 ? Wygląda na to, że sporo! Na pomysł wpadli twórcy skanera Eva marki Artec używając go do wykonania skanów uczestników Eurowizji.

Skaner 3D Eva marki Artec charakteryzuje się szybkością oraz dokładnością pomiarów. Artec Eva skanuje w wysokiej rozdzielczości z odwzorowaniem żywych kolorów, co pozwala na nieograniczone zastosowanie.

Autorzy pomysłu zeskanowali wykonawców z ponad 10 krajów w tym, z Wielkiej Brytanii, Izraela, Rosji. Później każdy z nich otrzymał swoją miniaturę wydrukowaną na drukarkach 3D. I tak właśnie łączy się świat muzyki ze światem techniki. Wygląda na to, że coraz częściej będziemy spotykać miniatury sławnych osób w najbliższym otoczeniu. Mogą stać się gadżetami fanów, którzy umieszczą je na swoich biurkach, a nawet eksponatami w muzeum. Czekamy na moment kiedy to my sami w zaciszu własnego domu będziemy mogli wydrukować siebie na podstawie własnych skanów 3D. Taki postęp technologii 3D zapewne dotrze do nas szybciej niż myślimy.

Skaner 3D Eva marki Artec jest jednym z produktów firmy 3D MASTER. Zapewniamy kompleksowo nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem technologii 3D w przemyśle, medycynie, edukacji.  Nasz zespół składa się z młodych i wybitnych inżynierów z całej polski. Poszczególni specjaliści są ekspertami w dziedzinie przechwytywania oraz przetwarzania obrazu 3D. Chętnie służymy pomocą i zapraszamy do współpracy.