fbpx
Menu Zamknij

Jak z powodzeniem zredukować czas obróbki o 70%?

Jak z powodzeniem zredukować czas obróbki o 70%?

Poznaj oprogramowanie ZW3D CAD/CAM, dzięki któremu, w połączeniu z dodatkiem VoluMill możesz tego dokonać!

ZW3D – a co to takiego?

Kto jeszcze nie zna tego wielofunkcyjnego oprogramowania to koniecznie musi je poznać, ponieważ projektowanie 3D w  ZW3D CAD/CAM jest niezwykle proste proste! Nasz program pozwala na usprawnienie projektowania modeli oraz procesu obróbki. Pozwala, już sam w sobie zaoszczędzić mnóstwo czasu na eksportowaniu plików między CAD a CAM – tutaj zawarte jest wszystko w jednym. W oprogramowaniu możesz projektować różnego rodzaju skomplikowane systemy, nawet takie oparte na niedoskonałych bryłach, jest możliwość tworzenia stempli i matryc dużo szybciej niż kiedykolwiek! Ale to i tak nie wszystko! Dowiedz się więcej na temat samego oprogramowanie ZW3D CAD/CAM klikając poniżej!

Możliwości oprogramowania ZW3D CAD/CAM

Projektowanie 3D jest bardzo elastyczne i daje użytkownikowi bardzo wiele niezwykle elastycznych rozwiązań, dzięki którym ZW3D CAD/CAM można wykorzystywać w bardzo różnych projektach 3D. Program CAD/CAM używany jest między innymi w:

  • modelowaniu 3D bryłowym
  • modelowaniu 3D powierzchniowym
  • tworzeniu dokumentacji 2D
  • tworzeniu złożeń

VoluMill – dodatek, który przyspieszy twoją pracę!

Skoro już wiesz bardziej dokładnie czym jest oprogramowanie ZW3D CAD/CAM to należy poruszyć kwestię zawartą w tytule tego artykułu! Jak w takim razie przyspieszyć obróbkę aż o 70%. Wystarczy tutaj jeden dodatek do oprogramowania, a mianowicie VoluMill!

VoluMill 2X jest wyposażony w technologię szybkiej obróbki zgrubnej, dzięki której możliwe jest skrócenie cyklu procesu nawet o 70%  czasu! To bardzo dużo – czas ten może zostać wykorzystany na inne projekty lub działania. Strategia ta pozwala na zapewnienie optymalnej ścieżki frezowania oraz maksymalnego usuwania materiałów oczywiście przy minimalnym czasie skrawania. To wszystko pozwala na zakup mniejszych narzędzi oraz wydłuża żywotność tych już posiadanych. Również dzięki modułowi VoluMill możliwa jest automatyczna optymalizacji posuwów oraz prędkości. Dodatek tworzy ścieżki narzędzia, które usuwają materiał ze stałą wydajnością objętości. Dzięki temu obciążenie narzędzi skrawających oraz wrzeciona nie przekracza nigdy limitów, które są zaprogramowane przez użytkownika, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do jego potrzeb.

korzyści z volumill

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Napisz do nas wypełniają formularz poniżej!    Rozwiń