fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia

WARSZTATY

Baza wiedzy ESPRIT EDGE

Obróbka szybkościowa HSM z opatentowanymi cyklami ProfitMilling® firmy ESPRIT dla 2,5-, 3-, 4- i 5-osiowej obróbki zgrubnej znacznie skraca czasy cyklu i radykalnie zwiększa trwałość narzędzia. Strategia ProfitMilling łączy w sobie zoptymalizowane, szybkie szyki ścieżek narzędzi, usuwanie wiórów przy niewielkim promieniowym obciążeniu narzędzia ale przy pełnej głębokości skrawania oraz dynamicznie zoptymalizowane prędkości posuwu

Seminaria online z Hexagon na temat zaawansowanych technologii używanych w produkcji.

{{ vc_btn: title=Zapisz+si%C4%99+na+Webinaria&style=3d&color=turquoise&size=lg&align=center&link=url%3Ahttps%253A%252F%252Fgo.mi.hexagon.com%252F2023%252FIntroToPS%252FWebinarSeries }} System obróbki produkcyjnej to zestaw rozwiązań CAD/CAM, optymalizacji procesów, inteligentnej hali produkcyjnej i automatyzacji przepływu pracy, umożliwiający zakładom maszynowym osiągnięcie doskonałości…

Szkolenie Zbrush

Szkolenie 2 dniowe z pracy na skanach 3D w programie ZBrush W trakcie szkolenia uczestnicy zdobędą podstawowe umiejętności teoretyczne i praktyczne z zakresu skanowania 3D…


Szkolenia CAD

Modelowanie 3D przy użyciu programu ZW3D Lite

W module CAD Lite użytkownik zapoznaje się z podstawami rodzajami plików tworzonymi w programie, sterowaniem widoku w ZW3D. Zostaje zapoznany z interfejsem programu oraz poznaje najważniejsze funkcje modułu CAD takie jak szkice czy wyciągnięcia.
1 dzień
zobacz szczegóły

ZW3D Standard

W module CAD Standard użytkownik zapoznaje się z elementami, które zostały już poruszone przy szkoleniu z modułu Lite.
2 dni
zobacz szczegóły

ZW3D Professional

W module CAD Professional użytkownik zapoznaje się z elementami, które zostały już poruszone przy szkoleniu z modułu Standard i Lite, a także z dodatkowymi zakładkami: Formy i Tłoczniki oraz Elektrody. Kursant zaznajomi się z procesem projektowania formy wtryskowej na podstawie zamodelowanego wcześniej produktu.
3 dni
zobacz szczegóły


Szkolenia CAM

ZW3D 2x Machinning

W module CAD użytkownik zapoznaje się z podstawami rodzajami plików tworzonymi w ZW3D, sterowaniem widoku w ZW3D, zostaje zapoznany z interfejsem programu, poznaje najważniejsze funkcje modułu CAD jak szkice czy wyciągnięcia.
2 dni
zobacz szczegóły

ZW3D 3x Machinning

W tym module kursant zapoznaje się z procedurą przygotowania do obróbki, operacjami zgrubnymi, operacjami wykańczającymi powierzchnie płaskie, pionowe i innym kącie nachylenia.
3 dni
zobacz szczegóły

ZW3D 5x Machinning

W tym module użytkownik zapozna się z operacjami wykorzystującymi 4 lub 5 osi płynnych. Pozna podstawowe operacje generujące wieloosiową ścieżkę. Kursant dowie się na jakiej geometrii opiera się dana operacja i jak wpływa ona na przebieg ścieżki.
2 dni
zobacz szczegóły

ZW3D Premium

W module CAD 3X Premium użytkownik zapoznaje się z elementami, które zostały już poruszone przy szkoleniu z modułu Standard i Lite, a także z dodatkowymi zakładkami: Formy i Tłoczniki oraz Elektrody. Kursant zaznajomi się z procesem projektowania formy wtryskowej na podstawie zamodelowanego wcześniej produktu.
3 dni
zobacz szczegóły


Inne szkolenia

4Nest R

W module 4Nest R użytkownik zapoznaje się z podstawową nawigacją w programie oraz podstawowymi ustawieniami i skrótami klawiszowymi. Kursant poznaje również zakładki oraz menu programu. 
2-3 godziny
zobacz szczegóły

4Nest S

W module 4Nest s użytkownik zapoznaje się z podstawową nawigacją w programie oraz podstawowymi ustawieniami i skrótami klawiszowymi. Kursant poznaje również zakładki oraz menu programu. 
2-3 godziny
zobacz szczegóły

Meblarz 3D

W module Meblarz 3D użytkownik zapoznaje się z podstawową nawigacją w programie oraz podstawowymi ustawieniami i skrótami klawiszowymi. Kursant poznaje również zakładki oraz menu programu. 
4 godziny
zobacz szczegóły

 

Certyfikaty

Certyfikat TGLS

zobacz szczegóły