fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia

WARSZTATY

WARSZTATY PROJEKTOWANIA 2D

Mamy przyjemność zaprosić na warsztaty poświęcone pracy z 2D. Warsztaty z programu zostaną podzielone na bloki tematyczne. Zapewni to lepsze zrozumienie specyfiki pracy w programie…

WARSZTATY PROJEKTOWANIA 3D – CAD

Mamy przyjemność zaprosić na warsztaty poświęcone pracy w zakresie modułu CAD. Warsztaty będą podzielone na 5 bloków: Wprowadzenie. Szkicownik. Modelowanie bryłowe. Złożenia. Dokumentacja 2D. 1.…

WARSZTATY Z PROJEKTOWANIA OBRÓBKI CAM NA MASZYNY

Mamy przyjemność zaprosić Was wszystkich na warsztaty poświęcone modułowi CAM. Dowiedzie się na nich najważniejszych informacji, poznacie oprogramowania, poszerzycie swoją wiedzę oraz kompetencje.   Warsztaty…


Szkolenia CAD

Modelowanie 3D przy użyciu programu ZW3D Lite

W module CAD Lite użytkownik zapoznaje się z podstawami rodzajami plików tworzonymi w programie, sterowaniem widoku w ZW3D. Zostaje zapoznany z interfejsem programu oraz poznaje najważniejsze funkcje modułu CAD takie jak szkice czy wyciągnięcia.
1 dzień
zobacz szczegóły

ZW3D Standard

W module CAD Standard użytkownik zapoznaje się z elementami, które zostały już poruszone przy szkoleniu z modułu Lite.
2 dni
zobacz szczegóły

ZW3D Professional

W module CAD Professional użytkownik zapoznaje się z elementami, które zostały już poruszone przy szkoleniu z modułu Standard i Lite, a także z dodatkowymi zakładkami: Formy i Tłoczniki oraz Elektrody. Kursant zaznajomi się z procesem projektowania formy wtryskowej na podstawie zamodelowanego wcześniej produktu.
3 dni
zobacz szczegóły


Szkolenia CAM

ZW3D 2x Machinning

W module CAD użytkownik zapoznaje się z podstawami rodzajami plików tworzonymi w ZW3D, sterowaniem widoku w ZW3D, zostaje zapoznany z interfejsem programu, poznaje najważniejsze funkcje modułu CAD jak szkice czy wyciągnięcia.
2 dni
zobacz szczegóły

ZW3D 3x Machinning

W tym module kursant zapoznaje się z procedurą przygotowania do obróbki, operacjami zgrubnymi, operacjami wykańczającymi powierzchnie płaskie, pionowe i innym kącie nachylenia.
3 dni
zobacz szczegóły

ZW3D 5x Machinning

W tym module użytkownik zapozna się z operacjami wykorzystującymi 4 lub 5 osi płynnych. Pozna podstawowe operacje generujące wieloosiową ścieżkę. Kursant dowie się na jakiej geometrii opiera się dana operacja i jak wpływa ona na przebieg ścieżki.
2 dni
zobacz szczegóły

ZW3D Premium

W module CAD 3X Premium użytkownik zapoznaje się z elementami, które zostały już poruszone przy szkoleniu z modułu Standard i Lite, a także z dodatkowymi zakładkami: Formy i Tłoczniki oraz Elektrody. Kursant zaznajomi się z procesem projektowania formy wtryskowej na podstawie zamodelowanego wcześniej produktu.
3 dni
zobacz szczegóły


Inne szkolenia

4Nest R

W module 4Nest R użytkownik zapoznaje się z podstawową nawigacją w programie oraz podstawowymi ustawieniami i skrótami klawiszowymi. Kursant poznaje również zakładki oraz menu programu. 
2-3 godziny
zobacz szczegóły

4Nest S

W module 4Nest s użytkownik zapoznaje się z podstawową nawigacją w programie oraz podstawowymi ustawieniami i skrótami klawiszowymi. Kursant poznaje również zakładki oraz menu programu. 
2-3 godziny
zobacz szczegóły

Meblarz 3D

W module Meblarz 3D użytkownik zapoznaje się z podstawową nawigacją w programie oraz podstawowymi ustawieniami i skrótami klawiszowymi. Kursant poznaje również zakładki oraz menu programu. 
4 godziny
zobacz szczegóły

 

Certyfikaty

Certyfikat TGLS

zobacz szczegóły