fbpx
Menu Zamknij

KeyShot – wizualizacje 3D – rendering 3D

Dodatek do oprogramowania ZW3D CAD/CAM który umożliwia profesjonalny rendering 3D.

Pełna integracja programu ZW3D pozwala na przeniesienie modelu do środowiska programu KeyShot poprzez jedno kliknięcie.

Model 3D zaprojektowany przy użyciu  ZW3D można w każdej chwili otworzyć także w programie KeyShot. Po nadaniu właściwości ścian użytkownik może  wybrać odpowiedni  materiał i teksturę z bogatej gamy zawartej w oprogramowaniu.

Materiały dostępne w zasobach programu KeyShot możemy w różny sposób edytować: przykładowo nadawać refleksy, zmieniać wypukłości czy też regulować stopień połysku.

keyshot program do wizualizacji i renderów

Obejrzyj film instruktażowy i poznaj moc oprogramowania do renderignu Keyshot

 

Na poniższym filmiku przedstawione jest jak połączyć oprogramowanie ZW3D CAD/CAM, w którym można tworzyć modele różnego rodzaju obiektów czy produktów, z oprogramowaniem do wizualizacji Keyshot. Przekonaj się, jak przyglądają redneringi wykonane za pomocą tego oprogramowania oraz co należy zrobić, aby były one jak najlepsze i najbardziej realistyczne. W końcu to jest podstawą tworzenia dobrych wizualizacji.

Funkcje oprogramowania KeyShot

 

Materiały dostępne w zasobach programu KeyShot możemy w różny sposób edytować: przykładowo nadawać refleksy, zmieniać wypukłości czy też regulować stopień połysku.

 

 

Wybór odpowiedniego oświetlenia sprawia, że nasz projekt wygląda mniej lub bardziej realistycznie. W zależności od potrzeb dostosowanie światła sztucznego lub dziennego jest również wyjątkowo proste.

 

Finalnie pozostaje wybór odpowiedniego tła oraz umiejscowienie modelu.

 

Opracowany w taki sposób render gwarantuje niezwykle realistyczną wizualizację. Wizualizacja 3D wpływa na zadowolenie klientów i przyśpiesza decyzje zakupowe.

Oprogramowanie KeyShot umożliwia stworzenie takiej oprawy, że każdy model zyskuje swój indywidualny charakter.

Wypróbuj bezpłatnie oprogramowanie KeyShot do wizualizacji 3D i renderingu 3D

 

Sprawdź jego możliwości, zobacz jak twoje projekty wyglądają po renderingu 3D w programie KeyShot. Tworzenie realistycznych renderów i wizualizacji jest teraz bardzo ważną gałęzią produkcji, pozwala dokładniej zobaczyć dzieło projektanta, niemalże idealnie odwzorować to, jak produkt będzie wyglądał w rzeczywistości.

Wypełnij poniższy formularz, zainstalują i ciesz się bezpłatnym okresem próbnym    Rozwiń


    keyshot render samochodu