fbpx
Menu Zamknij

Usługa Skanowania 3D

Profesjonalna usługa skanowania 3D

W ofercie firmy 3D Master znajdą Państwo profesjonalne, innowacyjne skanery 3D marki Artec. Świadczymy również  usługi skanowania 3D. Dysponujemy różnymi, profesjonalnymi urządzeniami o zróżnicowanych parametrach, to umożliwia dynamiczne i dokładne skanowanie 3D.

Skanujemy precyzyjne, drobne detale oraz obiekty o większych gabarytach m.in. samochody, maszyny i budynki. Nasi eksperci wykonują precyzyjne pomiary 3D na zlecenie Klienta i według jego wytycznych.

 

Od pomysłu do realizacji

Wieloletnia praktyka w skanowaniu 3D, realizacja wielu rozmaitych projektów dla renomowanych firm i instytucji publicznych, jak również cykliczne szkolenia naszej kadry technicznej, zapewnią Państwu usługi na najwyższym poziomiie. W myśl naszego hasła – „Od pomysłu do realizacji” – prowadzimy kompleksową obsługę procesu skanowania 3D.

Rezultatem pracy skanera 3D jest gotowy model 3D w postaci pliku w wymaganym przez Klienta formacie, odpowiednio opracowany przy użyciu profesjonalnego oprogramowania. Wykorzystywana przez nas technologia 3D znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia: archeologia, muzealnictwo, konstruowanie, projektowanie przestrzenne, chirurgia plastyczna, przygotowanie produkcji, inżynieria odwrotna, szybkie prototypowanie oraz wizualizacje 3D.

Dzięki innowacyjnej technologii 3D oraz wykorzystaniu skanerów 3D każdy projektant i konstruktor ma możliwość stworzenia projektu według własnych wyobrażeń przy niskich kosztach, a jedynym ograniczeniem będzie jego wyobraźnia.

Stacjonarne skanery 3D     Ręczne skanery 3D

Ultranowoczesne, innowacyjne, mobilne urządzenia pomiarowe – skanery 3D marki Artec dają możliwość skanowania obiektów o różnej wielkości i stopniu zróżnicowania detali.

Skanujemy obiekty stacjonarne bezpośrednio w miejscu wskazanym przez Klienta oraz przeprowadzamy skanowanie 3D w naszej siedzibie w Warszawie po dostarczeniu elementów do

skanowania.

 

[ytplayer id=6524]

 

 

Warto podkreślić, że skanery 3D Artec umożliwiają skanowanie nie tylko brył, ale również tekstur. Dzięki temu powstałe skany 3D mogą być wykorzystywane nie tylko w procesie

pojektowania CAD, ale również w takich branżach jak: inżynieria odwrotna, prace inżynierskie, sporządzanie szczegółowych planów i dokumentacji technicznej

urządzeń i produktów oraz grafika komputerowa.

 

 

Dowiedz się więcej

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o skanerach marki Artec i skanowaniu 3D:

 

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny usługi skanowania 3D

 

Firma 3D Master gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, precyzyjne skany 3D i pełne wsparcie techniczne.