fbpx
Menu Zamknij

SimLab Composer

 

SimLab Composer jest samodzielną aplikacją 3D , z której mogą skorzystać inżynierowie tworzący skomplikowane układy mechaniczne i nie tylko, ale także architekci i projektanci wnętrz. Program SimLab został opracowany w zrozumiałym dla projektantów języku , a sam interfejs jest niezwykle prosty w obsłudze. Po kilku godzinach każdy użytkownik poznać środowisko pracy w SimLab Composer. Program pozwala na tworzenie efektownych i realistycznych renderów, animacji i prezentacji.

SimLab Composer to dedykowane narzędzie do budowania scen, tworzenia spektakularnych renderów, które można później wykorzystać w tworzeniu spektakularnych animacji. Można je później wykorzystać z różnych plikach wideo, np. filmy, reklamy. Każdy stworzony model 3D można udostępnić w formacie PDF 3D lub WebGL. Istnieje możliwość zapisania dowolnego pliku 3D w rozszerzeniu umożliwiającym jego odtworzenie na smartfonach z systemem iOS/Android.

Oferujemy Państwu dwie wersje aplikacji SimLab Composer, tak aby pod względem funkcjonalności był dopasowany jak najlepiej do dedykowanej grupy odbiorców. Zależy nam, aby każdy otrzymał produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb.

SimLab Composer Professional do profesjonalnych wizualizacji 3D

Oprogramowanie SimLab Composer Professional to wydajne i przydatne narzędzia do tworzenia profesjonalnych animacji 3D. Szczególnie jeśli trzeba przygotować, np. wizulizację domu, mieszkania, ogrodu, czy całego osiedla. Zależy im na tym, aby w bazie danych programu były dostępne liczne przedmioty, które można wykorzystać podczas pracy. Dzięki czemu nie traci się czasu na tworzenie szaf, kanap, ulic, chodników itp. Ale to nie koniec. Cały projekt 3D musi również mieć odpowiednią prezentację i światło. Dlatego producent oprogramowania SimLab Composer Professional przygotował bogatą bibliotekę różnorodnych materiałów, które można wykorzystać. Do wyboru jest także zaawansowane ustawienia światła naturalnego oraz sztucznego.

 

SimLab Composer. Na jakie funkcje może liczyć użytkownik?

Prezentacja projektu

Oprogramowanie SimLab Composer, niezależnie od wersji, ma wbudowaną funkcję
prezentacji danego projektu, czy idei, potencjalnemu Klientowi lub całej kadrze
zarządzającej firmie lub wybranej osobie w firmie.

Wizualizacja projektu

Program umożliwia również szybkie i proste opracowanie wizualizacji. Począwszy od poszczególnych elementów, a skończywszy na całości. Każda osoba, która później będzie musiała pracować z projektem otrzyma profesjonalną wizualizację przedstawiającą finalną wersję produktu.

Udostępnianie efektów pracy

Na każdym etapie projektowania można zaprezentować dotychczasową wersję bez obawy, że cała praca nagle, przez przypadkowe kliknięcie, sie usunie. Nie ma takiej możliwości! Każdy etap pracy można udostępnić w chmurze, przez co wszyscy mają szybki dostęp do danych, niezależnie od miejsca pobytu. Nasze oprogramowanie jest kompatybilne z popularnymi narzędziami internetowymi, m.in. Onshape oraz Sketchfab. Co to oznacza? Nie ma żadnych problemów, aby pobrać dowolny element z Onshape, wprowadzić zmiany, a następnie opublikować ten element w Sketchfab.

Animacje

SimLab Composer Mechanical oraz Professional mają wbudowaną funkcję renderingu, czyli tworzenia realistycznych obrazów w czasie rzeczywistym. Nasze oprogramowanie wyposażone jest w naprawdę niezwykle wydajny silnik renderujący, który nie sprawia w praktyce żadnych problemów. Ponadto SimLab Composer pozwala także na animację renderowanych modeli, czyli przemieszczanie obiektów, zmiana światła, tekstury i widoczności. Wszystko to co jest potrzebne podczas tworzenia animacji jest dostępne w naszym oprogramowaniu.

Symulacje w wersji Mechanical lub wyższej

Ostatnia funkcjonalność, ale ważna, jak wszystkie pozostałe. Tworzysz skomplikowany układy, które podczas codziennej pracy będą “pracować”, ruszać się lub będą poddawane działaniu czynników zewnętrznych? Nasz program pozwala na symulacją poglądową fizycznych oraz mechanicznych ruchów modeli. Jest to naprawdę bardzo ważne podczas projektowania niezwykle skomplikowanych elementów, które wpływają na bezpieczeństwo całych projektów.

 

 

SimLab Composer Professional

 

 

.

 

SimLab Composer Mechanical

 

 

Sim Lab Composer Mechanical

.

SimLab Composer Mechanical umożliwia pracę z VR i
materiałami 360

Oprogramowanie SimLab Composer Mechanical to zdecydowanie bardziej rozbudowane narzędzie niż Professional. W porównaniu do w/w wymienionej wersji, ten program został wyposażony, przede wszystkim, w dwie bardzo ważne funkcjonalności. Użytkownik tworzyć również animacje w 360 stopniach. Ponadto SimLab Composer Mechanical pozwala na wizualizację z wykorzystaniem VR, czyli Virtual Reality. W bazie danych przygotowane są sceny, zachowania, elementy typu ogień, dym, mgła, woda oraz cały katalog przedmiotów. Można go śmiało zastosować podczas pracy nad projektem. SimLab Composer Mechanical umożliwia wykonanie symulacji wizualizacji 3D z wykorzystaniem VR. Ostatnia nowość to wsparcie dla technologii HDR.

Animacje

SimLab Composer Mechanical oraz Professional mają wbudowaną funkcję renderingu, czyli tworzenia realistycznych obrazów w czasie rzeczywistym. Nasze oprogramowanie wyposażone jest w naprawdę niezwykle wydajny silnik renderujący, który nie sprawia w praktyce żadnych problemów. Ponadto SimLab Composer pozwala także na animację renderowanych modeli, czyli przemieszczanie obiektów, zmiana światła, tekstury i widoczności. Wszystko to co jest potrzebne podczas tworzenia animacji jest dostępne w naszym oprogramowaniu.

Symulacje w wersji Mechanical lub wyższej

Ostatnia funkcjonalność, ale ważna, jak wszystkie pozostałe. Tworzysz skomplikowany układy, które podczas codziennej pracy będą “pracować”, ruszać się lub będą poddawane działaniu czynników zewnętrznych? Nasz program pozwala na symulacją poglądową fizycznych oraz mechanicznych ruchów modeli. Jest to naprawdę bardzo ważne podczas projektowania niezwykle skomplikowanych elementów, które wpływają na bezpieczeństwo całych projektów,

Twój niezawodny SimLab w bardzo rozsądnej cenie!

 

Pobierz DEMO SimLab