fbpx
Menu Zamknij

Darmowe warsztaty

Darmowe Warsztaty

Jako firma nie przestajemy się rozwijać i cały czas podnosimy nasze kwalifikacje. I z taką ofertą chcemy również wyjść do Was czyli naszych klientów. Nie ważne czy jesteś studentem, który zaczyna pracę w środowisku technologii, początkującym pracownikiem, który stale chce podnosić swoją wiedzę czy ekspertem chcącym poznać tajniki innych technologii niż dotychczas. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bezpłatne warsztaty z zakresów projektowania 2D oraz 3D, przygotowywania produkcji na maszyny w technologii CAM oraz skanowania 3D. Uważamy, że rozwój jest niezwykle ważny, zwłaszcza w branży związanej z technologiami, która nieustannie się zmieniać i wraz z upływem czasu odkrywa przed nami nowe ścieżki. Jeśli chcecie poznać te warsztaty poniżej prezentujemy każdy z nich! Nie zwlekaj i zapisz się – to nic nie kosztuje, a wiedza, którą zdobędziecie może mieć wpływ na waszą przyszłą karierę!

Poznaj nasze propozycje

Warsztaty z projektowania 2D

Warsztaty z projektowania 3D

Na tych warsztatach nauczysz się niemalże wszystkiego na temat projektowania 2D! Pokażemy jak stworzyć dokumentację, przygotować pliki do druku, dowiecie się jak importować pliki i wiele, wiele więcej!

Na warsztatach z projektowania 3D dowiecie się jak korzystać ze szkicownika oraz jak projektować bryły. Dodatkowo poznacie możliwości budowania złożeń z wcześniej zamodelowanych brył. Tajemnicą przestanie być dla was również tworzenie dokumentacji 2D z modeli 3D!

Warsztaty z projektowania obróbki CAM na maszyny

Warsztaty ze skanowania 3D

Na tych warsztatach dowiecie się wiele na temat obróbki 2x oraz 3x, poznacie informacje na temat przygotowania maszyn do produkcji, dowiecie się jakie są najlepsze według naszych specjalistów oprogramowania do obróbki CAM!

Na tych warsztatach dowiecie się wiele na temat skanowania 3D, poznacie teorię i najważniejsze pojęcia związane ze skanera 3D, wypróbujecie nasz sprzęt, poznacie tajniki skanowania 3D oraz dowiecie się w jaki sposób obrabiać skany!