fbpx
Menu Zamknij

Partnerzy

Partnerzy technologiczni firmy 3D MASTER w branży 3D

Bardzo cenimy relacje partnerskie i wymianę doświadczeń zawodowych, dlatego ściśle współpracujemy z naszymi partnerami biznesowymi. Dbamy również o promocję polskiej przedsiębiorczości i innowacyjnych technologii 3D w oparciu o kontakty z portalami branżowymi.  Wśród polskich firm działających w branży CNC oraz oprogramowania CAD/CAM współpracujemy m.in.:

seron logo

SERON to polski producent maszyn CNC z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firma zajmuje się produkcją przemysłowych maszyn przeznaczonych do użytku w branży stolarskiej, drzewnej, reklamowej, konstrukcyjnej, elektronicznej oraz obróbki tworzyw sztucznych. Trzon produkcji firmy stanowią plotery frezujące CNC, plotery laserowe, plotery plazmowe i grawerki laserowe. Maszyny sygnowane marką Seron to urządzenia powstające w Polsce w firmie ze 100% polskim kapitałem. Dzięki temu klienci przed zakupem maszyny mogą przekonać się  o jej możliwościach, przetestować ją w siedzibie firmy na własnym projekcie oraz zobaczyć miejsce, w którym została wyprodukowana.

 

Martools logotyp nowy

 

Firma MAR-TOOLS – istnieje na rynku polskim od 1998 roku i świadczy usługi programowania i wdrażania CNC. Działalność firmy obejmuje wdrażanie, sprzedaż i serwis maszyn CNC – wysokiej jakości obrabiarki CNC do obróbki skrawaniem. Szeroką gamę narzędzi skrawających i narzędzi dla przemysłu samochodowego uzupełnia program ZW3D zintegrowany system CAD/CAM oraz szkolenia CNC.

 

logo Tools Factory

 

TOOLS FACTORY Sp.j. jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w produkcji maszyn do formowania termicznego i próżniowego tworzyw sztucznych (tzw.termoformierki próżniowe).Głównym kierunkiem działalności TOOLS FACTORY Sp. J. jest projektowanie i produkcja maszyn i urządzeń w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
Asortyment firmy obejmuje także maszyny i urządzenia do obróbki różnorodnych materiałów (m.in. tworzywa sztuczne, drewno, materiały drewnopochodne) czyli frezarki i obrabiarki CNC.

 

Infraform logo

INFRAFORM to producent maszyn do przetwórstwa tworzyw o przejrzystym i łatwym w obsłudze systemie komunikacji: maszyna- człowiek. Prostota i niezawodność konstrukcji to najlepsza rekomendacja dla maszyn INFRAFORM. W ofercie firmy termoformierki i plotery oraz profesjonalne usługi w zakresie produkcji form, termoforowania oraz frezowania 2D i 3D.

 

logo webnews

Web-News.pl to serwis, który dostarcza swoim czytelnikom wiele nowinek oraz opisów gadżetów IT.  Ponadto na łamach portalu można zapoznać się z wieloma testami/recenzjami urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów Android, Windows czy iOS.