fbpx
Menu Zamknij

Eventy 3D

Eventy 3D – skanowanie 3D

Wirtualny świat fascynuje i przyciąga. Nieznany. tajemniczy, nierzeczywisty. Do jego tworzenia wykorzystujemy skanery 3D, drukarki 3D oraz niezbędne oprogramowanie CAD. Można go jednak poznać bliżej i zgłębić bez trudu przenosząc się z realu w wirtualny świat.

Nowe technologie 3D rozwijają się dynamicznie, stają się niezbędne w naszym życiu i są wykorzystywane w wielu branżach przemysłu, lecz coraz częściej również w sektorze rozrywkowym i show biznesie.

Skanery 3D używane są przy produkcji efektów specjalnych oraz gier komputerowych, a wymagania graczy gier video stale rosną.

Dziś proponujemy ultranowoczesne rozwiązania 3D w branży rozrywkowej: skaner 3D Artec wykorzystany jako urządzenie do wykreowania eventu. To prawdziwa gratka dla poszukiwaczy nowych doznań oraz organizatorów eventów!

Eventy 3D z wykorzystaniem wysokiej jakości technologii 3D mają na celu wzbudzić zainteresowanie odbiorców, zaskoczyć ich, przekonać do prezentowanych produktów i usług, a nawet wpłynąć na ich późniejsze decyzje zakupowe.

 

Przetworzenie skanu w model 3D

Technologie 3D wpływają nie tylko na emocje, lecz również na wyobraźnię dzięki trójwymiarowym efektom. Dodatkowo emocje są podgrzewane przez bezpośrednie zaangażowanie uczestników czyli interakcje. To bardzo ważne przy organizacji eventów, gdyż Klient czuje się zauważony i doceniony, a przy użyciu nowych technologii 3D każdy może być traktowany wyjątkowo i indywidualnie.

Tym działaniom służą skanery 3D oraz analogiczne drukarki. Dzięki zastosowaniu skanerów 3D oraz oprogramowania 3D można stworzyć innowacyjną rzeczywistość i zagłębić się w niej choćby dla zabawy. Można zeskanować twarze uczestników eventu 3D, obejrzeć je na monitorze, opracować owstałe skany i zamienić je w wirtualny portret 3D, a potem umieścić w zaprojektowanej aranżacji, ewentualnie zmodyfikować.

Inne propozycje: zeskanowanie 3D wybranych obiektów i po opracowaniu ich skanów stworzenie modeli 3D i wydrukowanie ich za pomocą drukarki. Drukarki 3D mają możliwość zmaterializowania zeskanowanych przedmiotów w rzeczywistym wymiarze lub w miniaturze. W ten prosty i dynamiczny sposób podczas eventu Klienci mają możliwość zmieniać rzeczywistość przechodząc z realnej do wirtualnej lub odwrotnie.

 

Możliwość wykorzystania pełnego wachlarza technologii 3D pozwoli nam pozytywnie zaistnieć w świadomości naszego Klienta na dłużej, w niezwykłej, dowolnie ukształtowanej przez nas rzeczywistości, zagadkowej z jednej strony, a realnej z drugiej. Świat najnowszych technologii: skanerów 3D, efektów specjalnych oraz możliwości trójwymiarowego drukowania jest teraz w zasięgu ręki!

Magia 3D otwiera nowe możliwości i jednocześnie uczy przekraczania granic w schematycznym myśleniu. W oparciu o dokonania nowych, innowacyjnych technologii 3D można stworzyć optymistyczny, niezwykły i oryginalny wizerunek własnej firmy. Dzięki użyciu skanerów 3D oraz drukarek 3D można sprawić, aby w taki właśnie sposób była postrzegana Państwa firma – nie tylko przez współpracowników, ale również stałych i potencjalnych Klientów.

 

Pełne bezpieczeństwo i niezwykły efekt

Skanowanie 3D jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt, gdyż skanery 3D wykorzystują światło białe. Nie jest również męczące i w żaden negatywny sposób nie wpływa na samopoczucie  dla osoby skanowanej.

 

Jak wygląda proces skanowania 3D?

 

Optymistycznie, zabawnie i z lekkim akcentem magii – to przyszłość dzisiejszych eventów. Bez technologii 3D: doskonałej jakości skanerów i drukarek trudno je zorganizować w prosty i szybki sposób. Organizatorzy 3D eventów: agencje reklamowe, agencje multimedialne oraz agencje eventowe mogą skorzystać z możliwości nowych technologii 3D. Dzięki nam zorganizujesz fantastyczny event i zyskasz uznanie w oczach swoich Klientów!

Planujesz zorganizować 3D event, imprezę integracyjną lub inne wydarzenie z wykorzystaniem technologii 3D?

Zgłoś się do nas: info@skanery3d.eu