fbpx
Menu Zamknij

Webinaria

Chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić na specjalnie przygotowane webinaria! Będziemy poruszać wiele ważnych tematów potrzebnych w Waszej  pracy lub firmie.

 

Obecnie prowadzimy szkolenia w formie online.

Poniżej rozkład oraz harmonogram naszych webinarów wraz z opisami tematów.

Formy wtryskowe

ZW3D – Modelowanie oraz frezowanie 2X na przykładzie skrzydła drzwi

01.04.2021 – 13:00

Na tym webinarium zostanie pokazane jak zamodelować skrzydło drzwi, zostaną także omówione możliwości parametryzacji modelu. W dalszej części zostanie wykonana ich obróbka uwzględniając różne typy maszyn.

Geomagic do programu SolidWorks – obróbka skanu oraz kontrola odchyłek

Termin: 08.04.2021

 

Dodatek Geomagic do programu SolidWorks, umożliwia szybką i łatwą obórkę skanów.
Funkcja Regiony, pomaga w znalezieniu odpowiedniej bazy układu współrzędnych, a także umożliwia dopasowanie powierzchni czy tez obiektów bryłowych z zadaną dokładnością.

ZWCAD Mechanical – Projekt przekładni wraz z doborem komponentów oraz rysunkiem technicznym

Termin: 15.04.2021 – 13:00

Na tym webinarium zostanie pokazane jak przy pomocy bibliotek ZWCAD Mechanical szybko wykonać projekt przekładni wraz z doborem komponentów takich jak łożyska, śruby, podkładki, uszczelnienia itd. Automatyczne narzędzia oznaczeń pozwolą szybko opisać gotowe rysunki.

ZW3D – Frezowanie 3X na podstawie modelu formy pod zlew

Termin: 22.04.2021 – 13:00

Na tym webinarium zostanie pokazane jak wykonać pełną obróbkę 3 osiową dla na przykładzie formy zlewu. Zostanie także pokazana obróbka tarczą piły jako odcinanie materiały pod korek zlewowy.

Geomagic do programu SolidWorks oraz Artec Studio i skanery Artec – od obiektu do modelu

27.04.2021 o 13:00

 

Podczas tego webinarium zostanie zaprezentowany cały proces przejścia od rzeczywistego obiektu przez skanowanie, chmurę punktów, siatkę trójkątów aż do uzyskanego modelu.

Inżynieria odwrotna

13.04.2021 o 11:00

 

Podczas tego webinarium pokażemy i omówimy inżynierię odwrotną na podstawie wyniku skanowania 3D pochodzący ze skanerów ręcznych. Pokażemy ogólny zarys tego procesu i skupimy się na najważniejszych etapach takich jak: poprawne wprowadzenie układu współrzędnych, tworzenie przekrojów przez siatkę trójkątów, oraz dopasowanie swobodnych powierzchni do obiektu.

Kontrola jakości

16.04.2021 o 11:00

 

Pokażemy Państwu jak może wyglądać kontrola jakości na podstawie skanu 3D. Na przykładzie omówimy różne sposoby dopasowania wyniki skanowania 3D do modelu referencyjnego. Pokażemy kluczowe sposoby tworzenia pomiarów oraz zaprezentujemy  Państwu jak w łatwy sposób wygenerować raport z analizy, który w prosty i czytelny sposób podsumuje przeprowadzona kontrole jakości.

Od skanowania do publikacji na stronie

08.04.2021 o 11:00

 

Serdecznie zapraszam na webinarium poświęcone temu jak szybko i efektywnie można przenieść wyniki skanowania 3D na swoją stronę internetową. Zaprezentujemy jak wygląda proces skanowania skanerami firmy Artec. Pokażemy również jak przeliczyć skany w Artec Studio, aby publikowane obiekty wyglądały realistycznie przy jednoczesnym „odchudzeniu” siatek trójkątów. Na koniec pokażemy
w jaki sposób publikować w Internecie nasze modele 3D.

Zapisz się już dziś!    Rozwiń


    Powiązane Wpisy