fbpx
Menu Zamknij

Nagroda dla dostawcy oprogramowania CAD/CAM

3D Master od kilku lat z wielkim powodzeniem współpracuje z firmą ZWSOFT – wiodącym na świecie dostawcą oprogramowania do projektowania 2D i 3D. ZWSOFT jest jedyną firmą posiadającą niezależne prawa własności zarówno dla CAD 2D (ZWCAD), jak i 3D CAD / CAM (ZW3D). Dzięki innowacyjności i wysokiej jakości proponowanych usług, firma zyskała setki tysięcy zadowolonych klientów w ponad 80 krajach na całym świecie.

3D Master, jako partner biznesowy ZWSOFT, posiada status Autoryzowanego Gold Resellera oprogramowania ZW3D CAD/CAM w Polsce. Nasza współpraca już kilkakrotnie była nagradzana w kategoriach:  Best Improved (2012), Best Performance (2013 i 2016), Best Contribution (2014), Best Sales Award (2015).

Tym razem, nasza firma została uhonorowana nagrodą ZW3D – Partner of the Year 2017, za osiągnięcie pierwszego miejsca w sprzedaży licencji ZW3D. 3D Master utrzymuje 5 najlepszych sprzedaży od 5 lat i osiągnęła 50% wzrost sprzedaży w 2017 roku. Jako znaczący partner ZWSOFT przyczyniamy się do coraz większej popularność ZW3D w Polsce poprzez cykliczny udział w renomowanych wystawach i targach, także o zasięgu międzynarodowym. Ponadto, wciąż pracujemy nad nowymi projektami biznesowymi, które pozwolą nam zwiększyć swoją obecność na rynku, a tym samym wprowadzić innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii 3D dla przemysłu, medycyny i nauki.