fbpx
Menu Zamknij

Najnowsza wersja Artec Studio z trybem HD

skaner 3d eva

Nowy tryb HD oparty na sztucznej inteligencji dla skanera 3D.

Jedne z najlepiej sprzedających się ręcznych skanerów 3D od firmy Artec są teraz jeszcze lepsze dzięki nowemu trybowi HD. Pierwsza w branży technologia skanowania oparta na sztucznej inteligencji zapewniająca niezwykle ostre, czyste i bogate w szczegóły skany.

Najważniejsze zalety trybu HD

  • Wysoka rozdzielczość
  • Dokładnie skanowanie małych elementów 
  • Wyraźne skanowanie ostrych krawędzi
  • Możliwość skanowania trudno dostępnej geometrii
  • Skanowanie czarnych i błyszczących elementów
  • i wiele, wiele więcej!
, Artec 15 z trybem HD!

Skanuj małe i duże obiekty

 

Dzięki trybowi HD skaner Artec Eva lub Leo może rejestrować szeroką gamę obiektów bezbłędnie i z dużą szczegółowością: od mniejszych, skomplikowanych części, takich jak cienkie rury lub uchwyty zaworów, po większe obszary z drobnymi szczegółami, takie jak silniki samochodowe lub szkielety.

Inżynieria odwrotna i kontrola jakości

Idealne dopasowanie do inżynierii odwrotnej i kontroli jakości dzięki czystym, pełnym danym, skany można łatwo dopasować do prymitywnych kształtów i wyeksportować do dalszej modyfikacji.

, Artec 15 z trybem HD!
, Artec 15 z trybem HD!

Jak to działa?

W zależności od wykonywanej pracy i potrzebnych danych możesz teraz łatwo przełączyć się z podstawowego trybu skanowania SD na zupełnie nowy HD, aby uzyskać dodatkowy poziom rozdzielczości i jakości skanera.

Dzięki temu samemu skanerowi większe możliwości dostosowania dokładnie tego, czego potrzebujesz, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli masz mało czasu lub nie potrzebujesz dokładnej geometrii, skanujesz na zewnątrz lub masz ograniczone zasilanie z baterii, tryb SD umożliwi Ci pracę. Jednak dzięki nowemu trybowi HD Twój Artec Eva lub Leo może zostać natychmiast zmieniony w znacznie mocniejszy i wszechstronny skaner 3D, przechwytujący drobne szczegóły i trudne zakamarki w krótszym czasie i z doskonałą geometrią.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poznać modele 3D, które możesz obejrzeć z każdej strony? 

Zobaczyć, jak Artec 15 wpływa na Twój skaner i sprawia, że skany są nieporównywalnie lepsze do poprzednich?

Kliknij w link poniżej i dowiedz się więcej!