fbpx
Menu Zamknij

Święta tuż, tuż! Ostatni moment na skorzystanie z oferty!

Ostatnie chwile na skorzystanie ze świątecznej promocji!

Niedługo święta, wolne oraz koniec roku! Jeśli nie zdążyliście skorzystać z oferty – macie ostatnie dni aby to zrobić! Już teraz poznajcie naszą świąteczną ofertę na oprogramowanie CAD/CAM, profesjonalne szkolenia oraz dodatki! Nie zwlekajcie – promocja trwa tylko do świąt!

Święta już za chwilę i to ostatni moment, aby skorzystać z naszej oferty świątecznej! A nie jest to byle jaka oferta – zawiera ona bardzo wiele produktów, a oferta dostosowana jest indywidualnie do naszych klientów przez doświadczonych doradców pracujących w naszej firmie!  W ofercie znajdują się między innymi takie rzeczy jak:

  • Rabaty 70%, 50% i 30% na oprogramowanie oraz produkty CAD/CAM
  • Dodatek w postaci VoluMill całkowicie za darmo (do wybranych ofert)
  • Specjalną ofertę szkoleń i warsztatów,
  • i wiele, wiele więcej!

Promocja kończy się tuż przed świętami, ponieważ 24.12 nasze biuro będzie zamknięte – zostały więc już ostatnie dni na skorzystanie ze specjalnej oferty – taka promocja trafia się raz w roku! Nie zwlekajcie! W końcu święta są raz w roku i warto zrobić w nie prezent również dla swojej firmy!

Już teraz napiszcie do nas i skorzystajcie! W naszej firmie pracują doradcy z wieloletnim doświadczeniem w różnych branżach, którzy pomogą Wam dobrać najlepsze dla Was oprogramowanie, szkolenie, dodatki lub cały pakiet! Koniec roku to dobry czas na uzupełnienie wiedzy lub programów!

Nie czekajcie!

Już teraz!

Zadbajcie o finanse Wasze i Waszej firmy! Wypełnijcie formularz i poznajcie najlepsze oferty przygotowane z myślą o naszych Klientach!    Rozwiń