fbpx
Menu Zamknij

Simlab Composer Pro

1 402,20  brutto

Najniższa cena ( 5 lipca 2022 ): 1 402,20  Kategoria: Brand: SimLab Soft

Simlab Composer jest profesjonalną aplikacją 3D, która może być wykorzystywana przez inżynierów, architektów oraz osoby pracujące z technologią 3D . Oprogramowanie ma niezwykle prosty interfejs, który łączy w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do przygotowywania fotorealistycznych wizualizacji projektów przygotowanych w innych programach, np Meblarz3D . Nasz produkt jest kompatybilny z większością programów CAD dostępnych na rynku. Zależy nam na tym, aby każdy projekt 3D można było edytować w SimLab Composer! Pod tym względem wyróżniamy się na rynku!

 

Program SimLab został opracowany w zrozumiałym dla projektantów języku. Umożliwia tworzenie efektownych i bardzo realistycznych renderów, animacji i prezentacji w krótkim czasie. To najlepsze narzędzie do budowania scen, tworzenia spektakularnych renderów.

Wizualizacja z wykorzystaniem spektakularnym efektów 3D? Oprogramowanie SimLab Composer jest do tego stworzone! Przekonaj się sam i zamów produkt już dzisiaj! Nadal nie przekonany? Każdy stworzony projekt 3D można udostępnić w formacie PDF 3D lub WebGL. Plik 3D można zapisać również w rozszerzeniu umożliwiającym jego odtworzenie na smartfonach z systemem iOS/Android.

 

Najważniejsze funkcje Simlab Composer:

 

SimLab Sharing

Pozwala na udostępnianie przygotowanych projektów jako 3D PDF oraz WebGL. Dzięki czemu można wyświetlić stworzony materiał na dowolnym komputerze, czy laptopie. Nie trzeba mieć żadnej dodatkowej aplikacji, nie wiąże się to z innymi kosztami. Ponadto SimLab Composer umożliwia zapisywanie projektu 3D w aplikacjach iOS/Android bez konieczności kupowania oprogramowania innych firm.

SimLab Rendering

SimLab Composer zapewnia użytkownikom bardzo szybkie i wysokiej jakości renderowanie w czasie rzeczywistym. Szczególnie ważne, jeśli klient jest razem z Tobą i zależy mu na czasie . Posiada bibliotekę materiałów, zaawansowane ustawienia światła naturalnego oraz sztucznego, które można w wykorzystać w swoim projekcie.

SimLab Animation

Moduł animacji w wersji Pro pozwala na nieograniczone przygotowanie interaktywnych i dynamicznych prezentacji. Można animować sceny 3D o dowolnej liczbie klatek. Nasze oprogramowanie można wykorzystać w tworzeniu różnoronych animacji z fenomenalnymi efektami. Zmiana animacji w trakcie tworzenia? Nie ma najmniejszego problemu!

Symulacje poglądowe

Oprogramowanie SimLab Composer umożliwia również tworzenie poglądowych symulacji fizycznych oraz mechanicznych ruchów modeli. W wielu branżach będzie to istotne, aby w trakcie pracy nad produktem zobaczyć, jak będzie zachowywał się w praktyce,

 

Wymagania sprzętowe

PC:

 • Procesor Intel lub AMD
 • Windows 64-bitowy (7, 8 lub 10)
 • Każda karta graficzna o pojemności 256 MB lub większej (dedykowana lub współdzielona)
 • 2 GB pamięci RAM lub więcej
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Rozdzielczość monitora 1440 x 900 lub większa

MAC:

 • Komputer Mac z procesorem Intel, procesor Core 2 Duo lub nowszy
 • Mac OS X 10.9 lub nowszy
 • 2 GB pamięci RAM lub więcej
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Rozdzielczość monitora 1440 x 900 lub większa