fbpx
Menu Zamknij

ZW3D 2xMachining

10 455,00  brutto

Oprogramowanie jest wysyłane na email do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy 3D MASTER
Kategorie: , Producent: ZWSOFT
Wersja rocznikowa: 2019

ZW3D 2xMachining – toczenie 2 osiowe i frezowanie do 2,5 osi.

ZW3D 2xMachining posiada funkcjonalność modułu ZW3D Lite, która została rozszerzona o możliwość generowania obróbki na tokarki 2 osiowe i frezarki do 2,5 osi. Wbudowane translatory pozwalają na bezpośredni odczyt najbardziej popularnych systemów CAD: SolidWorks, Inventor, CATIA, CREO/Pro/E, NX.

Dzięki narzędziom CAD w module ZW3D 2xMachining użytkownik może tworzyć modele bryłowe i powierzchniowe za pomocą tradycyjnych operacji: wyciagnięcie po ścieżce, po profilach, wyciągnięcie przez obrót, skorupa, zaokrąglenia, fazowanie, przycinanie, dzielenie za pomocą obiektów.

Narzędzia CAM w module 2xMachining umożliwiają:

  • 2-osiowe frezowanie CNC,
  • 2-osiowe toczenie CNC,
  • Wiercenie otworów,

Poza tym moduł 2xMachining wyposażony jest w:

  • Automatyczną taktykę,
  • Weryfikację bryłową,
  • Tabelę prędkości posuwu
  • Wbudowane postprocesory

Wbudowany samouczek pokaż i powiedz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ZW3D 2xMachining, kliknij tutaj.Administratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02-240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Sprawdź inne produkty

metody płatności