Przyjdź na DREMĘ razem z nami! - 3D MASTER - programy CAD / CAM, skanery, drukarki.
ZW3D Service Pack 2018
Aktualizacja SP ZW3D już dostępna!
3 sierpnia 2018
artec studio 13
Zaktualizuj Artec Studio w niższej cenie!
23 października 2018

Przyjdź na DREMĘ razem z nami!

DREMA

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3035″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

3D MASTER na targach DREMA 2018

Już 11 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się jedno z największych w Europe Środkowo-Wschodniej wydarzeń przedstawicieli branży obróbki drewna. Jest to niewątpliwa okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy w branży. Nasz zespół również będzie obecny podczas tego wydarzenia na stoisku 65 w pawilonie 5.

Jeżeli chcecie pojawić się na tegorocznej DREMIE, to my Wam w tym pomożemy! Dla wszystkich chętnych osób, mamy do rozdania 80 zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy, że do nas napiszesz maila pod adres: marketing@3dm.pl. Widzimy się już niebawem!

Innowacyjne rozwiązanie w przemyśle drewna

Podczas tegorocznych targów, na naszym stoisku uczestnicy będą mogli zobaczyć w jaki sposób można zoptymalizować czas przy odwzorowaniu kopii drewnianych figurek, sztukaterii oraz elementów, których tworzenie jest czasochłonne. Na naszym stoisku sprawdzicie sami jak prosto i szybko można zeskanować figurkę lub przedmiot uzyskując w ten sposób bardzo dokładny model, który przy użyciu odpowiednich narzędzi można odwzorować w drewnie. Proces pozwala zaoszczędzić czas, a przy dużej ilości produkcyjnej również budżet.

Targi DREMA

Targi DREMA organizowane są już od 33 lat. Co roku firmy prezentują najnowsze technologie oraz rozwiązania dla sektora drzewnego, meblarskiego i stolarskiego. Wydarzenie daje możliwość wymiany doświadczeń z partnerami. Tegoroczna DREMA odbędzie się w dniach od 11 do 14 września.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]